Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik hírcsatorna műsorában mondta egy politológus , hogy a beérkező "menekültek" között olyan is van aki miután illegálisan átlépte a határt a papírjait széttépve az egyik ATM-ből több 100 eurót vett fel.
2015. aug. 10. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a bankkártyáját szerencsére nem tépte szét. Okos.
2015. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 schocko ***** válasza:
91%
A menekültek nem szegények (legalább is nem ez a jellemző)...hiába várná el az ember tőlük, nem azok...azért mennek Németországba, hogy ott jobban éljenek, mint ahol eddig éltek, de sokan közülük jobban éltek eddig is, mint ahogy Magyarországon élnek az emberek, ezért nem akarnak Magyarországon maradni...
2015. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Papírjaikat eldobálják, tehát nem munkavállalási letelepedési céllal jönnek, viszont lóvéjuk van dögivel valahonnan.

Őket valakik tervezetten küldik és pénzelik, hogy tegyék élhetetlenné Európát.

2015. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én meg láttam olyan menekültet, akik nem vettek fel több száz eurót egy ATM-ből! Hoppá, akkor most 1-1?
2015. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nagyrészük gazdasági menekült, ezért akarnak Franciaországból Angliába jutni.
2015. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"miután illegálisan átlépte a határt a papírjait széttépve az egyik ATM-ből több 100 eurót vett fel."


Csak közben még beutazta fél Magyarországot, de legalábbis pestig, és ott is tudta hogy merre keressen eurós ATM-et, abból felvette azt az eurót, amivel ebben az országban semmire sem megy.

2015. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

""ebben az országban semmire sem megy""


Nem biztos, hogy itt akarják elkölteni.


Az embercsempészek forintot nem nagyon fogadnak el szerintem.

2015. aug. 10. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Az embercsempészek előre kérik a zsét szerintem.
2015. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell minden hazugságot elhinni?
2015. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Szerintem nekik szórakozás felhúzni magukat. Ha élvezném a magas vérnyomást, szerintem én is elhinnék minden hülyeséget mint az egybites idióták.

2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!