Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt hogy képzelik? Ki az aki...

Ezt hogy képzelik? Ki az aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ma a postaládámba egy olyan MSZP ellenes szórólap volt, mely a térségünk egyik képviselője ellen készült. Azt külön kiemelném, hogy gyűlölöm az MSZP- t és a fent említett képviselőt is. De hogy az évben már vagy legalább 5x dobtak be (szó szerint!) ugyanilyen szöveggel papírt, abból kezd elegem lenni. Erre van pénze az országnak??? Most komolyan: ki az a bolond, aki 5x egymás után elolvassa ugyanazt a sablonszöveget? A csőd szélén van az ország. Miért nem lehet az embereket békén hagyni ezzel a sok idiótasággal?
2010. márc. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

mszp ellenes.


akkor vagy fidesz vagy jobbik vagy magáncélú.


a fidesz és a jobbik nem az ország pénzét költi, max aki adományoz nekik. így pénz részről az ő dolguk.


ha magánszemély, akkor is az ő pénze, az ő dolga.


más dolog,hogy a szidalmazás viszont elég ócska téma.


nos, jobbik nem szokott ilyen fidesz és mszp ellenes lapokat dobálni ez tuti. fidesztől láttam olyat ami egy soklapos cucc amiben végigköpködik az mszp-t magukról egy szót sem írnak, de mind1.


szal valszeg fidesz vagy magánszemély. mind2től megszokhattuk.


ennyi, kár felhúznod magad miatta.

2010. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
jobbikos monnyonleharcos volt..
2010. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabbul élünk mint 4 éve és még rosszabbul, mint 8 éve (legalábbis egyesek szerint), de felesleges népszavazgatásokra, kampányra és busás képviselői juttatásokra akkor is marad majd elég pénz, ha a legnyomorultabbak éhen halnak.
2010. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaptál valami új infót?

Úriember biztosra nem fogad, ezért nem kockáztatom meg, hogy nem! És ez a baj. Hiszen minden végtagunk vérzik, közben a nagy bajszos " csonkolást akar végezni, a hazudósról fogalmad nincs, de leszerepelt, az újakról a hak a ujjjuj juujjuj, a kis kedvenc meg kényesen kelleti magát, a valós igénnyel szemben, hogy nyissa ki a szája szélét!


Ez a rögzített állapot és vértől patakokban folyik a harc!

2010. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom magán mert a demagóg dumából az derült ki és a terjesztő se volt rajta a papíron. Felhúztam magam, mert amikor azt látom hogy körülöttem minden ember le van amortizálva anyagilag és ők meg fürdenek a pénzbe akkor elborul az agyam. Nem ítélem el az ilyet aki terjesztgeti az MSZP mocskosságait, de legalább ne drága pénzért tegye hanem küldjön körlevelet IWIWen vagy tudom is én :D
2010. márc. 8. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

gerilla fight


Ezzel lehet találkozni. Apolitikus egy nagytőkés aki a % ok bűvöletében él, és maximalizál. Neked az embernek kel felnőni a feladathoz! Ha te úgy érzed és van rá okod, alapod, érved, hogy mi miért a roncsfilm, és mi jobb akkor te már valahol tartasz!

2010. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, le az mszpvel!
2010. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!