Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vélemény? Cáfolat?...

Jobbikosok! Vélemény? Cáfolat? Bayer Zsolt írt egy levelet a vezetőtöknek, Vona Gábornak! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Idézném az egész levelet, mivel azt hiszem, elég tanulságos, és összefoglalja mindazt, amiért sokak számára a Jobbik sosem lesz a jobbik választás! Szeretném, ha értelmes véleményeket olvashatnék a témáról!


Tehát a levél:


Szervusz, Gábor!


Olvasom a Jobbik szórólapján az írást: "Húsz évet a húsz évért" (természetesen "a nép nevében", a világ legnagyobb hülyeségeit és gazemberségeit mindig a nép nevében mondták és tették...).


Szóval olvasom, hogy húsz évet a húsz évért. Jó ez a szlogen, tényleg jó, ugyanis nem kell rajta gondolkodni. Azonnal megérti még a legutolsó, frusztrált s*ggfej is. Olvasom, és megfogalmazódik bennem az első kérdés.


Gábor, ha az elmúlt húsz évben csupa egyforma gazember irányította az országot, s ezért mindegyik húsz évet érdemel, akkor te miért léptél be 2002-ben Orbán Viktor polgári körébe? Mert beléptél, ugye, Gábor? Hát az MSZP is mindig erről beszél, ez az ő "bizonyítékuk" arra, hogy a Jobbik Orbán Viktor keze munkája. Mert úgy van ez, hogy az MSZP mindenképpen rátok akar tolni bennünket kínjában, ti meg mindenképpen az MSZP-re akartok tolni bennünket éhségetekben, s lám, máris ki van jelölve a tér, ahol az MSZP és a Jobbik összeér... S ez a tér nem a végtelen - egy fenét! Ez a tér az ostobaság, a mély butaság és az aljasság hátsó udvara. Ez van, Gábor...


De vissza eredeti kérdésünkhöz: miért léptél be 2002-ben Orbán Viktorhoz? Erre a kérdésre három lehetséges válasz adható:


- Azért léptél be Orbán Viktor polgári körébe, mert 2002-ben érezted te is, volt négy jó év ebben az országban, négy olyan év, amikor jó volt reggel felkelni, amikor mindnyájan éreztük, hogy elindultunk valamerre; s érezted, hogy rettenetes, ami a választáson történt. S érezted, ha már megtörtént, muszáj tenni valamit, muszáj segíteni, muszáj, hogy Orbán érezze: nincs egyedül.


- Azért léptél be Orbán Viktor polgári körébe, mert 2002-ben te még a "zsideszt" és "Likud Viktort" támogattad. (Ismerős kifejezések, ugye, Gábor? A Kuruc.info testi-lelki nyomorékjainak kifejezései. Különösen a "zsidesz" tetszik, mert ezt régről ismerem. Ezt még a BIT-es komcsik találták ki 1990-ben. Hiába no, a szar sem vész el, csak átalakul...)


Mindenesetre, ha kiderül, hogy 2002-ben még a "zsideszt" támogattad, akkor nagy bajban vagy, Gábor! Akkor fel fog kerülni a Kuruc.info trágyadombjára a címed és a telefonszámod, s a felhívás, hogy verjenek össze téged a bátor fiúk...


- A harmadik lehetséges válasz: akkoriban meggörbült a tér, és csapdába ejtette az időt. Így az 1998 és 2002 közötti időszak nem része annak a bizonyos húsz évnek, amiért a Jobbikon kívül mindenki húsz évet érdemel.


Nincs több lehetséges válasz, Gábor. Ebből kell választanod. Vagy a "húsz évet a húsz évért" egy ócska, primitív kampányduma csupán. S még aljas is, ráadásul.


De hát, nem ez az egyetlen...


Az elmúlt hat-nyolc évben volt minekünk egy baráti társaságunk, a Turul-kör. Ott találkoztunk egy hónapban egyszer néhányan, víg cimborák, aztán beszélgettünk, iszogattunk, olykor valamelyikünk tartott egy előadást, múlattuk az időt. Tagja volt ennek a társaságnak Pörzse Sanyi többek között, és a Losó is, teljes nevén Losonczi Pál, ő most a kampányfőnökötök, ugye, Gábor... Csak azért mesélem ezt most neked, hogy kicsit a dolgok mögé láss. Hogy értsd: nem is olyan régen még egy asztalnál ültünk néhányan, és emberi hangon beszéltünk. Olyan érzése volt az embernek, hogy mi barátok vagyunk, ott, a Turul-körben. Aztán most naponta elolvasom, hogy én (is) szemét, áruló zsideszes t*tű vagyok. Egy darabig vártam, talán felhív majd a Losó, hogy "Zsocám, bocs, ezek nem mi vagyunk, ezek nem a mi szavaink, ne hülyéskedj b... meg, hát évek óta egy asztalnál ülünk, eszünk, iszunk... Zsocám, hát téged kértelek meg, hogy elmondhassam a műsorodban, mit csináltak velem Verókék a VI. kerületben. És el is mondhattam. Zsocám, hát az én kocsmámba menekültünk akkor este, amikor ezek a most regnáló gazemberek ránk szabadították a rendőrséget, és alig láttunk a könnygáztól..." De Losó nem hívott fel. Pörzse Sanyi sem hívott fel. Pörzse Sanyi inkább azzal a mondattal kampányol mostanában, hogy "Orbán beült a páncélautójába és elmenekült". Micsoda egy aljas, hülye mondat! S már a páncélautónál lebukik az egész. Soha nem volt Orbánnak páncélautója. Csak így jobban hangzik, igaz? De a fő baj nem ez. A fő baj, hogy ideje lenne szakítani ezzel a forradalmi romantikával. Mert nem volt itt forradalom. És nem is lehetett volna. Egy olyan országban akartok ti forradalmat csinálni, ahol sztrájk idején a Népszavában toboroznak sztrájktörőket, és egy nap tízezren jelentkeznek? Ugyan már, Gábor. Ráadásul 2006. október 23-át még csak nem is lehetett előre látni. Vége volt a gyűlésnek, a tömeg hazaindult, Gyurcsány meg összeverette a fideszeseket. Te is tudod, én is tudom: így történt. Gyurcsánynak gondja lett volna rá, hogy, mondjuk, lelőjék Orbánt, és gyönyörű temetést rendezett volna neki. Sírt volna a sírnál. És akkor most mi lenne? Semmi sem lenne.


Úgyhogy inkább azon gondolkodj, kinek állt érdekében, hogy az őszödi beszéd miatt kirobbant spontán tüntetés a tévé elleni erőszakos ostromba forduljon? Mert ez a jó kérdés, Gábor! Úgyhogy, mondom, hagyjuk ezt a forradalmi romantikát. Meg aztán, kik is itt a forradalmárok, a szabadságharcosok meg a hazafiak? Azok, akik öten-hatan összevernek egy védekezésre képtelen embert? Gábor, ma az kell a hazafisághoz, hogy öt markos legény összeverjen egy hatvan év körüli, rossz fizikai állapotban lévő embert a garázsban, aztán még a tárcáját is elvegye? Ez a hazafiság és a szabadságharc? Mert lehet Csintalant nem szeretni, még utálni is lehet - de összeverni? Áruld már el, mi a különbség a Csintalant összeverő gyáva sz*rok és egy falusi öregembert összeverő gyáva cigányok között? Ott belül, a lelkükben és a fejükben mi a különbség? S csak azért kérdezem ezt tőled, mert a "legnépszerűbb" internetes portálotokon ezek a gyáva sz*rok "hazafiak" meg "szabadságharcosok". S ha ezek hazafiak és szabadságharcosok, akkor minek nevezzük '56 hőseit, akik szembeszálltak az akkori világ legerősebb és legkönyörtelenebb hadseregével? Tudom én, hogy romlott a világ, na de ennyit, Gábor? Ha összeverek ötödmagammal egy nekem nem tetsző és védekezésre képtelen öregembert, mindjárt szabadságharcos leszek? Akkor inkább maradok "zsideszes", Gábor... S még egy apróság: azt nyilatkoztad az EP-választás előtt, hogy a választás után addig fogtok tüntetni, ameddig a kormány el nem takarodik. Gábor, eltelt egy év, kaptatok félmillió szavazatot. A kormány meg a helyén! Hát hol marad a forradalom? Vagy az Orbán dolga? Esetleg rájöttél, hogy kukaborogatással nem lehet bejutni a parlamentbe?


Amúgy, úgy általánosságban is javaslom, olvasgasd a Kuruc.infót. Tanulságos lesz, neked is. A Kuruc.infót olvasgatva személyesen megtapasztalhatja az ember, milyen is a jakobinus és a bolsevik lélek, szellem. Ocsmány, szemét, aljas, hazug és gusztustalan szellem, lélek az. Az összes l'art pour l'art zsidózásával és cigányozásával együtt. Az a hely az, Gábor, ahol "mokkavadászoknak" nevezik a cigányokat lelövöldöző nem is tudom, micsodákat. Ez lenne a tiszta, szép jövő? A "szebb jövőt"? Mert nekem senki ne magyarázzon cigánybűnözésről, senki ne magyarázzon a magyar-zsidó együttélés konfliktusairól, vállaltam ez ügyben konfliktust, eleget. De hogy azok, akik rágyújtják a házat egy cigány családra, aztán a menekülő ötéves gyereket apjával együtt agyonlövik, hősök lennének, vagy "jópofa" "vadászok"... Hát, ebből nem kérek, Gábor. Szerintem te se. Csak most még kell a támogatás. A felület. Most még mindegy. Most még jól jön a "zsideszezés" meg a "húsz évet mindenkinek" hazugsága. Most még remek, ha Morvai Krisztina hazaüzen Brüsszelből, hogy ki mit csináljon a metszett farkincájával. Igaz ugyan, hogy ez a félreérthetetlen és szintúgy l'art pour l'art zsidózás kizárólag az MSZP-nek jó, de kit érdekel, igaz? A "mokkavadászoknak" ez tetszik, és ez a lényeg. (Csak tudnám, Krisztina mióta ilyen kényes a metszett farkincákra...)


Apropó, Morvai Krisztina!


Morvai Krisztinából a Fidesz csinált valakit. Illetve a "zsidesz", legyünk konzekvensek. Krisztina a mi infrastruktúránkkal és Balog Zoli segítségével csinálta végig amúgy tiszteletre méltó és fontos jogvédő szolgálatát. Balog Zoli segítette őt, vitte ki Brüsszelbe. Krisztina engem kért meg, hogy írjak előszót a könyvéhez. Aztán képviselőként kiment Brüsszelbe, és azt üzente a "zsidesznek", hogy tegyen végre valamit a 2006. október 23-án összevertek, megalázottak és megnyomorítottak érdekében. Micsoda egyenes, gerinces magatartás, micsoda kiállás... Atyaúristen...


Mindegy, Gábor. Ennek sincs semmi értelme, csak valakinek egyszer azért el kell mondania, nehogy azt higgyétek, félelmetesek vagytok. Vagytok, akik vagytok. (És egy Pősze Lajost sikerült összehoznotok magatoknak az új időknek új dalai jegyében... Szánalmas...)


Vagytok, akik vagytok, Gábor. Vagytok eggyel többen azok közül, akiknek legfontosabb törekvése, hogy Fidesz ne legyen. Ez a törekvés kötötte össze az elmúlt húsz év összes politikai szereplőjét. Volt közöttük küldött ember sok, meg hülye is, sok. Közöttetek van ez is, az is. És nektek sem fog sikerülni.



--------------------------------------------------------------------------------


Ui.: Majd elfelejtettem: a keszthelyi Jobbik-főnököt már elvitték a mamájával együtt. Semmi forradalom, semmi szabadságharc! Sima kis lopás... A móri jelöltetek meg rajta van az APEH adóslistáján. S ez a kisebbik baj. Amúgy az a derék ember zöldséges boltot üzemeltetett. Összeszedte és eladta a környékbeli gazdák áruját, őket meg elfelejtette kifizetni. Ez van. És még el sem kezdtétek. Mi lesz húsz év múlva, Gábor? S még egy apróság: tényleg elférne az országban még tíz-húsz millió orosz, ahogy Abasáron mondtad? Mert szerintem nem férne el, Gábor. Se orosz, se más. Maradjunk meg magunknak, ha lehet. Szerinted?

(Bayer Zsolt, Magyar Hírlap)


2010. márc. 6. 15:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
63%

Nem kedvelem Bayer Zsoltot, sose kedveltem.

Valahogy nem szimpatikus nekem.

De most egyetértek vele. Lehet, hogy őt csak az egyéni politikai érdekei fordították a Jobbik ellen. De most nem a motiváció fontos: szerintem a Jobbik az egyik legrosszabb dolog a magyar politika történetében, és a helyzet lassan annyira szélsőséges (akár a port), hogy az

ellenségem ellensége a barátom.

2010. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

"szerintem a Jobbik az egyik legrosszabb dolog a magyar politika történetében, és a helyzet lassan annyira szélsőséges (akár a port), hogy az

ellenségem ellensége a barátom."


szerinted....

és milyen kár hogy a véleményed senkit nem érdekel csak a hozzád hasonlókat ...


Jobbik a legrosszabb? ha ha

inkább az mszp mdf szdsz akartad írni nem?

2010. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

00:47:


Az a baj ezzel az egésszel, hogy bár konkrétan talán nem Jobbik-tagok azok, akik a Magyarok Nyilai által dobálták a molotov-koktélokat, de sajnos mégis nagy az összemosódás a hasonló szervezetek és a Jobbik között. Ha csak az interneten körülnézel, sajnos a Jobbik szavazók jelentős része a Magyarok Nyilainak szurkol, és elítéli azt az embert, aki a hangfelvételekkel lebuktatta őket. (Momentán az ügy nekem is furcsa egy kissé, de ez más téma.) Én értem azt, hogy maga Vona Gábor kerüli a zsidózást-cigányozást a megszólalásaiban, de neki semmit nem kell mondania erről, vannak a pártjában olyan emberek, akik kimondják helyette, amit a választók hallani akarnak. (Lásd Morvai asszonyság felszólalásait.) Azt is értem, hogy a Kuruc hivatalosan nem a Jobbik lapja, de a közönség java ott is Jobbik szavazó. Nem, nem tudom neked felméréssel igazolni, hogy így van, de mindannyian tudjuk, hogy igaz. Elég, ha az ember napi szinten kommunikál Jobbik szavazókkal, máris a saját bőrén tapasztalhatja ezt.


Ja és ugyebár ott van Budaházy ügye, az azért még nem lefutott meccs. Ha sikerül rábizonyítani, hogy valóban benne volt a Magyarok Nyilaiban, akkor máris bebizonyosodik a kapcsolat a Jobbik és a Magyarok Nyilai között. De még ha nem is sikerül rábizonyítani: Budaházy köztudottan szereti a félkatonai szervezeteket, hiszen például Betyárserege is van neki... Ha nem is bizonyító erejű dolgok ezek, de legalábbis elgondolkodtatóak. Én speciel nem vágyom egy olyan országra, akik magánsereggel ellátott kiskirályok dönthetik el, hogy kinek a házát lehet felgyújtani, és kiét nem, ki a nép ellensége, és ki barát.

2010. márc. 7. 12:14
 34/49 anonim ***** válasza:

kérdező 21.42:

Ja,mint a Bayer minimálbérre bejelentve.

Van egy rossz hírem,se afidesz,sem az mszp nem kívánja támogatni sem a kisvállalkozókat,sem a kisgazdákat.Ezt egyébként többször elmondták már a médiában.

Szóval ne örülj,majd mehet dolgozni a multihoz,tényleges minimálbérért.

2010. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

12:44:


Kérhetném, hogy linkelj nekem olyan Fideszes nyilatkozatot, felszólalást, bármit, ami azt bizonyítja, hogy a Fidesz nem akarja támogatni a magyar vállalkozásokat? Előre szólok, sem a Kurucot, sem a Barikádot nem tartom hiteles hírforrásnak! A leginkább videónak örülnék, ahol maga a Fideszes képviselő nyilatkozza ezt, azzal meggyőznél.


Bayert én sem kedvelem, de csak akkor van erkölcsi jogalapod elítélni őt, ha a te családodban mindenki annyit keres a valóságban is, amennyire bejelentették.

Ez ma egy nagyon sz*r adózási rendszer, mindenki csal, ahol tud. Különben már egyáltalán nem léteznének magyar vállalkozások. Meg kell változtatni az adózási rendszert, és aztán felelősségre vonni azokat, akik nem tartják be a törvényt. Jelenleg sajnos a nem-adózás is a megélhetási bűnözés kategóriájába tartozik. Én sem azért nem fizetek gázszámlát, mert nem akarok fűtött lakást, hanem azért nem, mert ha fizetnék, akkor éhen döglenék a családommal a maradék pénzből... Ez ma Magyarország. Ilyenné tették. De ez megváltoztatható, ha akarunk változtatni.

2010. márc. 7. 13:11
 36/49 anonim ***** válasza:

Azért van különbség a Bayer és egy átlag ember adózása között. A politikusoknak egyrészt példát kellene mutatniuk. Ugyanis nekem ne morogjon senki az adócsalásokról, senki ne kérjen rajtam semmit számon, amikor maga a politikus (aki révén egyébként az adózással kapcsolatos törvények megszületnek)is csal. Mellesleg sok embernek nincs is választása azzal kapcsolatban, h. mennyivel jelentik be a főnökei, hiszen ha szól érte, vagy nem tetszik neki, h. nem annyival van bejelentve, mint amennyit keres (emiatt pedig a nyugdíja is kevesebb lesz), akkor egyszerűen kirúgják. És manapság, amikor az embereket amúgy is folyamatosan elbocsátják, akkor nem igazán lehet pattogni. Mindenki örül, h. egyáltalán van állása, vagy éppen rosszabb esetben, h. nem hal éhen. Gondolom ez a helyzet nem áll fenn Bayer úrnál. Egyébként egy átlag ember adócsalása nem annyira szembetűnő, mint egy politikusé, akitől az ember azt várná, h. ha már úgy is annyit keres,legalább tisztességesen adózzon, és mutasson példát. Egyébként pedig egy politikus hamis vagyonnyilatkozata, vagy adózási csalása nagyon feltűnő, és emiatt felér egy szembeköpéssel az emberek számára. Mert mikor mindenki tudja, h. milyen háza van és mennyit keres egy politikus, akkor ne írja rá azt a vagyonnyilatkozatára, h. nem keres semmit, sőt adóssága van, és semmi vagyona. Mert ez egy egyértelmű hazugság, ami őket nem is érdekli.

Ezért dühítő egy politikustól, ha adócsalást követ el, azaz nem annyival van bejelentve, mint amennyit keres..

2010. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt 14:28-nak:


Csak helyesbítenélek: Bayer Zsolt nem politikus, hanem újságíró. Politikai véleménye van, de attól még nem ül bent a Parlamentben, és nem ő hozza a törvényeket. Legfeljebb elmondja róluk a véleményét.


Értem azt is, amit a kisemberek nem-adózásáról írsz, de azt hiszem, azért teljesen nem lehet levenni róluk a felelősséget, hiszen nekik sem mindegy, mennyi pénzt visznek haza az adott hónapban. Találkoztam én már olyan munkáltatóval, aki felajánlotta a dolgozóknak, hogy magasabb pénzre jelenti be őket, ha ezért ők is vállalnak áldozatot, és kevesebbet visznek haza valamennyivel. Természetesen nemet mondtak rá...


A vállalkozó minden alkalmazottja után hatalmas összegeket fizet be az államnak, még akkor is, ha alacsony jövedelemre jelenti be azt. Minden után, mindenhol adózik, és akkor is adóznia kell, ha az adott hónapban bevétele sem volt. Szó szerint néha azon múlik, hogy egyáltalán fenn tud-e maradni, hogy csal, vagy nem csal. Ez szégyen, de így van. Adózhat minden munkása után becsületesen pár hónapig, aztán küldheti őket az utcára, mert csődbe ment. Miközben a külföldi meg fele annyit kell, hogy adózzon, mint ő. Nem hiszem, hogy ezt a rendszert ép eszű emberek találták volna ki.


Ma mindenki a fennmaradásért küzd. A sarki kisbolt eladója is, amikor hét végén hazalop egy rúd szalámit a boltból, meg a vállalkozó is, amikor megvonja az alkalmazottól a nagyobb nyugdíjjárulékot. Ilyen az ország, ez a mentalitás az uralkodó. Nagyon nem helyes, de mondhatni a rossz körülmények tették ilyenné.


A politikusok vagyonnyilatkozata egy más lapra tartozik. Mivel ők maguk hozták össze nekünk ezeket a rossz törvényeket, nyilvánvaló, hogy ők élnek elsőként a kiskapukkal is. Mi meg hagyjuk nekik, így aztán megtehetik, és miért is ne tennék meg? A politikusaink mi magunk vagyunk. A mi értékrendünket képviselik. Amíg mi magunk nem akarunk változást, addig ők sem fognak változni. Amíg félistenként nézünk azokra, akik lopással, csalással, mások nyomora által váltak befolyásossá, gazdaggá, "sikeressé", addig nincs mire panaszkodnunk.

2010. márc. 10. 14:42
 38/49 anonim ***** válasza:

"Amíg ti siránkoztok, meg bűnbakokat gyártotok a saját szerencsétlenségetek önigazolására, addig mi, "hazaárulók" dolgozunk, tanulunk, gyerekeket vállalunk, és építjük az országot. Aztán, majd ha már túl vagyunk a nehezén, felveszünk titeket, szerencsétlenebbeket is dolgozni a kisvállalkozásainkba."


Mert aki jobbikos az mind egy szerencsétlen, tehetségtelen, csúnya, buta gyökér, a Fidesz és az MSZP szavazók pedig mind dolgoznak, vállalkoznak, építik az országot; Jézusom, micsoda sötét, sztereotip elképzelések, van ám egy lelkivilágod, kedves kérdező, alig vagy varázsolva:) Még jó, hogy a jobbikosok a kirekesztőek és az előítéletesek.

2010. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Kérdező te hülye vagy? Bayer írt egy levelet, erre válaszolt Vona, Pörzse és Losonczy is. Nekünk szimpatizánsoknak nincs közük az ő vitájukhoz, olvasd el szépen a három választ.


[link]


Pörzse és Losonczy válasza: [link]


"Ha csak az interneten körülnézel, sajnos a Jobbik szavazók jelentős része a Magyarok Nyilainak szurkol, és elítéli azt az embert, aki a hangfelvételekkel lebuktatta őket. (Momentán az ügy nekem is furcsa egy kissé, de ez más téma.)"


Persze, mit siránkozzunk Szekeres meg a többi patkány sérülésén? Sajnos egy kis anyagi kárt leszámítva nem történt semmi. Csintalan meg megérdemelte. Volt mszmp-s, volt mszp alelnök aki kivette a részét akkor a dolgokból ne papoljon erkölcsről a műsorában.


Azok az apró problémák ne zavarjanak, hogy a Betyárseregnek hivatalosan nincs vezetője, és inkább irányítja Toroczkai László. Az se zavarjon, hogy Budaházy függetlenként indult. Egyébként milyen zsidózás meg cigányozás? Ne gyere azzal, hogy nincs cigánybűnözés meg, hogy Simon peresz sem akarja Magyarországot felvásárolni. Utóbbit felvétel (amit a budapesti izraeli nagykövetség is elismert) bizonyít, előbbit a tapasztalat meg Dr. Póczik Szilveszter munkássága is bizonyít. (A Kriminológiai Intézet munkatársa)

2010. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Most nem olvasom el ezt a 27 választ, lehet hogy már írták elöttem, amit én írni fogok.


Az utóiratban az áll h Bayer szerint nem fér el Magyarországon 20 millió orosz... Nos Vona Gábor nem is azt mondta, hogy behozna az országunkba 20 millió oroszt, hanem azt, hogy Magyarország kb 30 millió embert tudna ellátni élelmiszerrel, és országon belül élünk kb 10 millióan. Akkor most egy egyszerű számítás, így talán megérti mindenki.

30 000 000 - 10 000 000 = 20 000 000

Szóval még a magyar embereken kívűl 20 000 000 embernek lehetne exportálni ételt. Persze nem ingyen, hanem fizetnének érte. Ezek az emberek lehetnek oroszok, japánok, vagy akármilyen nemzetiségűek, ha megveszik a megtermelt, számunkra fölösleges élelmiszert. És ezért nem kell őket behozni Magyarországra.


A mostani pártok csak égetik magukat azzal, hogy ilyen ajlas módszerekkel próbálják lejáratni a jobbikot. Alaptalan vádakkal.

Igen égetik magukat a jól informáltak körében, de sajnos nagyon sokan vannak akik nincsenek jól informálva a dolgokról, mert csak a tv-ből értesülnek a politikáról, és ott a jobbikról nem nagyon hallanak, csak ilyen Bayer féle szövegeket.


De most szólok nektek fideszesek, mszp-sek, hiába, hogy most a jobbik nem fog nyerni, -mert szerintem nem fog-, a parlamentbe mindenképpen bekerül, és akkor végre kap helyet a médiában, és nem csak az internetről meg a lakossági fórumokon lehet értesülni felőlük. Szóval ha több ember megismeri a jobbikot akkor nyerni fognak.

Mert ha a jobbik jelenleg annyi reklámfelületet kapna mint a fidesz akkor magasan vezetne!


Győzzön a Jobbik! Szebb jövőt jobbikosok!

2010. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!