Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan lehetne megtudni Bayer...

Honnan lehetne megtudni Bayer Zsolt e-mail címét?

Figyelt kérdés
Már nem bírom magamban tartani,és szívesen írnék neki egy levelet,hogy kapjon már észbe és vegyen már vissza.
2010. márc. 6. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Egy levelet?


Meg kell várni a Echo előtt!

2010. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Foloslegesen idegesited magad.Bayer elasta magat azzal a szegyen levellel.Vona meg arra sem meltetta hogy kozvetlen neki valaszoljon.Nem beszelve arrol hogy kozvetlen az o oldalukon kaptak 10000 kommentet es biztos vagyok benne hogy latta mi az emberek tobbsegenek velemenye.Osszefogoan az hogy egy primitiv,nyomorek.De ha annyira fontos neked akkor ellenorizd a Kurucon hatha belokik az adatait annak a csalonak.:D
2010. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

nem csak téged bosszant ez a bohóc... engem is


de a Jobbik jól beolvasott neki

Pörzse Sándor se rejtette véka alá a véleményét


én nem foglalkozok ilyen senkikkel mint Bayer Zsolt... de ha levelet akarsz írni neki megértelek :-)

2010. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
Majd a kuruc kideríti róla, hogy hazaáruló, és még a fogtöméseinek méreteit is kiteszik.
2010. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

"Majd a kuruc kideríti róla, hogy hazaáruló, és még a fogtöméseinek méreteit is kiteszik."


nagyon helyes... minek írogat ekkora baromságokat

2010. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Felmerül benned, hogy demokráciákban baromságok írásáért nem ildomos valakit lehazaárulózni, és megsemmisíteni?
2010. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

"Felmerül benned, hogy demokráciákban baromságok írásáért nem ildomos valakit lehazaárulózni, és megsemmisíteni?"


jól gondolom te most véded azt a szemetet?

mert akkor te se vagy több nála...

2010. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Én a szólásszabadság védelmét védem, nem a félhülye, sunyi bayert. De akkor még egyszer megkérdezem: szerinted a veled, vagy a jobbikkal egyet nem értők ellenségek, akiket meg kell semmisíteni, és megalázni? Egyesen választ kérek.
2010. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

"Én a szólásszabadság védelmét védem, nem a félhülye, sunyi bayert. De akkor még egyszer megkérdezem: szerinted a veled, vagy a jobbikkal egyet nem értők ellenségek, akiket meg kell semmisíteni, és megalázni? Egyesen választ kérek."


a szólás szabadsága elég régen elúszott sajnos...

holokauszt törvény? pedig én nem vagyok rasszista vagy hasonló... csak nem szeretem a kettős mércét


a kérdésedre a válasz: NEM

de vannak olyanok akik nem érvelnek hanem támadnak fasiztáznak hazudnak csúsztatnak rágalmaznak

mint a mi Báyerünk

na most ha úgy vesszük mi vagyunk az ő ellenségei

ő támadott

nem?

2010. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Bayert nem szeretem, szögezzük le, de a levele kétségkívük tartalmaz igazságokat. Pl a húsz évet a húsz évért elég röhejes szöveg.
2010. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!