Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg David Rothschild áll...

Tényleg David Rothschild áll a migrációs hullám mögött?

Figyelt kérdés

[link]


lécci ne menjen át zsidózásba mert akkor törlik


érveljetek higgadtan, vitassuk meg kulturáltan, mindkét oldalról várok érveket!


a liberálisokat is arra kérem, hogy ne menjen ez át provokálásba, például mellőzzék a szarkasztikus megjegyzéseket, előre is köszönöm! :)


2015. júl. 25. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Ki más állhatna még?
2015. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 tetro ***** válasza:
79%
tényleg. láttam a neten egy tök hivatalos dokumentumot arról, hogy a reptoidok bízták meg, aztán David személyesen kereste fel az összes migránst, és a mágia segítségével meggyőzte őket, hogy ő a messiás, és az új Kánaán a Kárpát-Medencében van, ahol dúsak a legelők és korlátlan mennyiségben áll rendelkezésre a selymes szentkirályi víz.
2015. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tetro ***** válasza:
87%
azt kifelejtettem, hogy az ISIS-t magát is ő szervezte meg. amolyan juhászkutya szerepre szánta őket, hogy a vándorlókat a helyes irányba terelgessék, csak az ISIS túl komolyan vette a feladatát...
2015. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

Ezzel kapcsolatban tudok egy előadást:

https://www.youtube.com/watch?v=NlhVKmRAvnA&feature=youtu.be

Érdekes megnézni és elgondolkodni rajta, hogy így van-e vagy nem.


A liberálisok (illetve akik annak hiszik magukat) most is köntörfalaznak és az annunaki reptílián marhaságokkal jönnek. Sajnálom, hogy nagyon komoly dolgokról nekik csak ezek jutnak az eszükbe.

2015. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 tetro ***** válasza:
88%

15.32

én magam vagyok egyedül a "liberálisok"?

2015. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%

Személy(ek) szerint nem tudom, szerintem nem is tudható, ki áll mögötte, talán a globáltőke?. De tény,hogy nagyon erőltetett a mozgás, hogy a migránsok nagy része 18-35 éves katonakorú (muszlim) és hogy otthagyják hazájukat, családjukat, mobiljuk pénzük van... és nem tartom kizártnak, hogy varázsütésre fegyverük is lesz... szétverni a (még meglévő) keresztény európai kultúrát.

Siratom.

https://www.youtube.com/watch?v=x01IhYnZWZY

https://www.youtube.com/watch?v=ela-Z7HqqS8

2015. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%
Mindjárt jönnek a kollegáid, nem kell keseregned, nyugi :DDD
2015. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 tetro ***** válasza:
65%

15.35

ja értem. akkor a többes szám azért van, mert te a jövőbe látsz. bocs, elfelejtettem, hogy te is szuperhős vagy :D

2015. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 tetro ***** válasza:
59%

15.35

"migránsok nagy része 18-35 éves katonakorú (muszlim) "

ezt a marhaságot honnan szeded? voltál kint bármelyik éjjel a Keletinél pl? ha nem, akkor javaslom, aztán utána gondolkodj ezen még egy kicsit.

2015. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

gonodlkodom, 9-es és gondosan átugrom az annunaki figyelem eltereléseket is

Aki örül ennek a naponta ezernél több migránsnak : az az ország vesztét akarja. Európa vesztét, és a keresztény kultúra vesztét. Nem érdekel a mellébeszélések, altatások sorozata, ne fáradjatok. És persze sejthető, a globáltőke, liberárlbolsi erő fog győzni itt a Földön.

Az egész egy nemek, nemzetek, vallások hitek alatti biomasszába fog fulladni.

Ebből az menekül, aki megtalálja a halált legyőző erőket.

Amelyet minden világvallás tanított. És minden nagy, archaikus népmese is. És minden nagy művészet is erről beszél.

2015. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!