Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a Jobbik nem...

Akik szerint a Jobbik nem megfelelő módon, erőszakosan akarja megoldani a cigánybűnözés kérdését! Ti hogy tennétek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 12:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de a bűnözést csak erőszakos módon lehet felszámolni: Börtönbe kell zárni a bűnözőket.
2010. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ezzel csak az a probléma hogy nem a Jobbik erőszakos

hanem a cigányok sajnos

2010. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
hát nem a csendőrséggel az biztos
2010. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"ezzel csak az a probléma hogy nem a Jobbik erőszakos

hanem a cigányok sajnos"


Ezt én is tudom, ezért kifejezetten azoknak tettem fel a kérdést, akik szerint az, illetve akik szerint erőszakos módon akarják megoldani a problémát.

2010. márc. 6. 13:08
 5/23 A kérdező kommentje:

"hát nem a csendőrséggel az biztos"


Egyéb ötlet? Egyébként a csendőrség a közbiztonságot szolgálná, a közbiztonságra nem csak a cigányság deviáns rétege lehet veszélyes.

2010. márc. 6. 13:10
 6/23 A kérdező kommentje:

"Már bocs, de a bűnözést csak erőszakos módon lehet felszámolni: Börtönbe kell zárni a bűnözőket."


Az nem erőszak, az igazságszolgáltatás. :)

2010. márc. 6. 13:11
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik semmifele eroszakot nem akar hasznalni. Minden bunozonek a bortonben a helye a politikustol a ciganyig.
2010. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Azzal kezdeném, hogy eltörölném a pozitív diszkrimináció fogalmát. Ha mindenki egyenlő, akkor nincs szükség kivételezésre senkivel szemben sem, hiszen ha valakinek kedvezünk, azzal valaki mást szükségszerűen hátrányos helyzetbe hozunk. Megvonnék minden gyermekek után járó anyagi juttatást azoktól, akiknek a gyermeke tanköteles, de mégsem jár iskolába, sőt, még az óvodát is kötelezővé tenném 3 éves kortól, mindenkinek. Megszüntetném a megélhetési bűnözés fogalmát is, és nem lehetne mentesítő körülmény az alacsony értékhatár a lopásoknál. A visszaesőket halmozottan büntetném.


Szigorítanám a magántulajdon védelmét, így például kevésbé szigorúan büntetném meg azt, aki azért bántalmaz valakit, mert az betört hozzá. Szigorúbban büntetném a visszaesőket is, (lásd Fidesz Három csapás törvényjavaslata), és az életellenes bűncselekményeket is. Gyilkosság elkövetése után 4-5 évvel szabadulni nonszensz! Mint ahogy az is nonszensz, hogy milyen jó világban élnek a börtönökben a gyilkosok. Rajtuk is lehetne spórolni: többszörös gyilkosnak nincsen tévé, sem konditerem, sem semmi hasonló. Dolgozzanak, és tanuljanak, ha akarnak, de könyveken kívül én nem adnék nekik más szórakozási lehetőséget!!!


A kritikus településeken (Borsod, Nógrád, stb.) emelném a rendőrök számát, és ha tehetném, vennék fel az állományba roma származású rendőrt is.


Azokat a nőket, akiknek háromnál több gyermeke nevelkedik állami gondozásban, sterilizáltatnám. (Igen, és nem érdekelne a jogvédők nyavalygása!)


Speciális általános iskolákat hoznék létre azoknak a gyerekeknek, akik nem képesek tartani a tempót az osztályuk fejlődésével, és nem bőrszín, hanem fejlettségi szint szerint dőlne el, hogy melyik gyerkőcnek kell ilyen speciális iskolába járnia. A viselkedészavaros gyerkőcöknek (lásd: agresszív gyerekek, kezelhetetlen gyerekek) terápiás csoportokat hoznék létre, ahová, ha nem jár be a gyerek, akkor a szülő elveszítené az összes gyermek után járó juttatását (családi pótlék, segély, stb). Ugyanígy, a juttatások megvonásával is büntetném azt a szülőt is, aki a gyermeke tanárát fenyegetni, bántalmazni meri. (És persze börtönnel is.)


Természetesen minden rendelkezés és jogszabály érvényes lenne minden magyar állampolgárra, függetlenül annak etnikai származására. Így én valójában nem a cigánybűnözést, hanem a bűnözést kezelném, mégis pozitívan hatna a romakérdésre is.

2010. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
A magyarbűnözéssel együtt.
2010. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"A Jobbik semmifele eroszakot nem akar hasznalni. Minden bunozonek a bortonben a helye a politikustol a ciganyig."


Már írtam, hogy ezt tudom, a kérdés még mindig azoknak szól, akik nem értenek egyet azzal, ahogyan a Jobbik kezelni akarja a problémát!

2010. márc. 6. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!