Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Mégis mire fizeti a magyar ember a 27%-os, tehát világon a legmagasabb adóját?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem inkább erre költenek az értelmetlen Stadionok helyett?



2015. júl. 23. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem háborodok fel. Tudod miért nem? Ezer hasonló példa van. Mindnek az a lényege, hogy az állam nem a feladatát végzi el, hanem a húsos fazékhoz jutók lopnak, ahol érnek.

És nagy itt a felháborodás, de ettől még senki sem fog megijedni. Azt majd akkor teszik, ha ráeszmélnek, hogy eljött a visszafizetés ideje. Az magától soha nem jön el. De üres felháborodás helyett el lehet ezt hozni nekik. Sok módszer van rá. Én csak a hőzöngést és egyidejű helyeslést látom.

2015. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

A lopás kevesebbet visz el, mint az ésszerűtlen üzemeltetés, hidd el. Pl. meghatározott keretek vannak meghatározott területekre, és amíg az egyik területen feleannyi jut, mint kéne, a másikon két kézzel szórják a pénzt, hogy a keretet valahogy kitöltsék, különben jövőre csökkenteni fogják nekik, aztán mi lesz, ha mégis kéne valami nagyobb beruházásra majd...

Az a baj, hogy az államot nem lehet ésszerűsíteni és célszerűsíteni, mert egy hatalmas, szervetlen, átláthatatlan, nem emberléptékű gépszörnyeteg, ahol igazából senki nem felelős semmiért, legfeljebb a saját pici részterületéért.

Ez történik, ha az állam magára vállalja az emberek minden gondját-baját-feladatát-felelősségét. (És a felelősségekkel együtt persze viszi a jogokat is).


Az egész állam költségvetését a harmadára, az egészségügyét a tizedére(!) lehetne csökkenteni egy év alatt, ha lenne egy olyan "esőember" agykapacitású valaki, aki egyszemélyben átlátná az egész államháztartást...

2015. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem, hogy ezt is felírjuk, és figyelembe lesz véve Victor Orbanescu elszámoltatásakor.
2015. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert itt nincsenek lefektetett törvények.a törvénymodosítás mindennapos.a kormány maffia a saját szájaize után ténykedik.az hazai oligarchák megjelenése "újkeletű" errefelé. Mivel szarkupac trágyadomb abszurdisztán országunkban nincs semmmi hasznos termelés,magyar,nemzeti kézben a feltörekvő hazai oligarchák csak a nép és a támogatások fosztogatásából tud megtollasodni.
2015. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nagy az áfa, de én ezt max 25%ig csökkenteném, lennébb a fizetés utáni adót vinném.
2015. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem az ÁFÁn és az SZJA-n vagyok kiakadva hanem inkább azon, hogy 8,5%-os eü. járulékot fizetek és isten óvjon, hogy valami bajom legyen, mert az eü. lesz*r, ha beteg vagyok...
2015. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!