Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam miért nem kötelezi a...

Az állam miért nem kötelezi a munkáltatókat megfelelőbb körülményekre?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen gyártócsarnokban 50, egyes helyein még több fok van.

Én dolgoztam hasonló gyárban, igaz irodán, de amikor néha kimentem a csarnokba, hát rosszabb volt, mint egy szauna.Már 10 perc is sok volt ott.

Nem is értem, hogy sokan, hogy bírják.


A munkáltatókat kötelezni kellene, hogy nyáron hűtött, télen fűtött helységet biztosítsanak.



A kisvállalkozók többsége olyan, amilyen, sokuk még az olyan nevetséges dolgokon is spórol, mint nyomtatóba való papír, írószerek.


De, egy nagy nemzetközi, multinacionális cégnél klímát rakni egy csarnokba, nem pénz.

Legalábbis, ha igazi, nagy cégnek hívja magát, akkor nem pénz nekik.



2015. júl. 22. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka van, de nézzük a legegyszerűbbet. Szerinted tud az bármire is kötelezni, aki a legrosszabb körülményeket teremti? Nem! Egy állam akkor képes befektetőt érdemben kötelezni, ha abban ő maga jó példával jár elől. Akkor mondhatja, hogy azt kell tenned, amit én teszek. ez ellen nehéz jó érvet hozni. De most a munkáltató azt válaszolná, az én körülményeim ezerszer jobbak a tiédnél. És igaza lenne.
2015. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!