Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi kopogtatócédulát adtak...

Mennyi kopogtatócédulát adtak le a pártok eddig?

Figyelt kérdés

Kerestem a választások honlapján erősen, de egyszerűen nem találom, hogy hol vezetik a körzetenként leadott kopogtatócédulák számát.

Valaki tudna segíteni?


(És utána, hogy legyen értelme a kérdésnek, lehet tippelni, hogy melyik párt hány kopogtatócédula összegyűjtésére lesz képes a végéig...)


2010. márc. 5. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

A Jobbik már leadta az összes választó körzetben!

A Fidesznek is meg van csak taktikáznak.

Az Mszpnek még sok híja van és láthatólag nem egyszerű neki.

Az MDF 20% és nem is várható sokkal több, és az LMP is bajban van, bár jobb a helyzetük.

2010. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy linkre gondoltam, hivatalosra, mert - ne haragudj - a de mondással élve "messziről jött ember azt mond amit akar".
2010. márc. 5. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Itt van, hogy mennyi:


[link]


A Jobbik se adta még le mindet (173-at adott le a 176-ból), viszont ezt mondták is, hogy összegyűjtötték a 750et minden körzetben, de egykét pesti kerületben még gyűjtenek, hogy ne 750 legyen, hanem valamivel több, így akkor se legyen baj, ha esetleg egy-két cetlivel probléma lenne.


Fidesznek mindenképpen meglesz mindben, az MSZPnek is valószínűleg (bár ebben nem vagyok biztos), az MDF-SZDSZ viccszövetség viszont nagyon érdekes, van ahol MDF-SZDSZ van, van ahol külön MDF, van ahol MDF-ÖP... hehe, ezen lehet spekulálni, hogy összejön-e nekik a választókerületek egynegyede legalább? Én kétlem.

A többire úgy gondolom, nem érdemes szót se fecsérelni.

2010. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
LMP-re se?
2010. márc. 5. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekik 6 van eddig.

Nem igazán hiszem, hogy egy ilyen kis párt ne rohanna azonnal az OVB-hez hitelesítésre, amint összegyűl nekik valahol. Szóval nem hiszem, hogy nagyságrendileg több van, vagy lesz nekik. Max. 10et saccolok a végére (most már nem igazán lehet cetlit szerezni, az első héten lehetett leginkább)

2010. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy a fidesz miért szed össze kb 2 millió darabot? Így ezzel csak a kis pártokkal csesznek ki, nem tudom, azt hiszik h így mindenki rájuk fog szavazni?
2010. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan azért csinálják.

Ha elszedik a kopogtatókat a többi párt elől, akkor annak a jelöltje nem indulhat, meg ha nincs elég jelölt, akkor nem állíthatnak területi listát. Hiába akarsz rájuk szavazni ha nincs jelölt, nincs lista. Ez is az ő esélyeiket növeli.

Szerencsére a Jobbikkal már nem tudnak ilyen módon kicseszni, így én annyira nem is bánom. Aki LMP-s, szavazhat a Jobbikra. Ha ők nyernének, azzal is más lenne a politika...

2010. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze. nyiválvaló, hogy a párthű fideszesek odaadják másnak is, ha a fidesz nem csap le rá... hülye érv...
2010. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nekik 6 van eddig.

Nem igazán hiszem, hogy egy ilyen kis párt ne rohanna azonnal az OVB-hez hitelesítésre, amint összegyűl nekik valahol. Szóval nem hiszem, hogy nagyságrendileg több van, vagy lesz nekik. Max. 10et saccolok a végére (most már nem igazán lehet cetlit szerezni, az első héten lehetett leginkább)"


Hát, úgy tűnik ez nem volt túl jó tipp.

Már 72 körzetben leadta az LMP a céduláit.

2010. márc. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!