Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sunyít Vona Gábor egy...

Miért sunyít Vona Gábor egy ilyen kérdéstől?

Figyelt kérdés

Miért kezdett el másról beszélni? Nem tetszett neki a kérdés? :)


[link]


2010. márc. 5. 11:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A Fidesz és a Jobbik programja között az a különbség, hogy a Jobbiké előtt mindig lesz egy "Ha hatalomra kerülünk" mondat, egészen az örökkévalóságig, ugyanis a Jobbik sosem lesz kormányzópárt.
2010. márc. 5. 17:01
 32/35 anonim ***** válasza:
37es már megint okosabb :D
2010. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Éljen Vona Gábor

Az Isten áldja meg

2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

nem válaszoltál kérdező: akkor újra:


"nos ha ennyire odavagy orbánért meg minden, akkor megoszthatnád velünk, hogy mire készül a fidesz a választások után, mert én még nem tudtam kibogozni. kérlek világosíts fel!"


amúgy a fidesz és a jobbik programja között az a különbség, hogy egyiknek van a műsiknak nincs.


a kommentedből lerí az, hogy számodra csak az a fontos, h bi-bi-bi a fidesz nyerjen! szánalom...


válaszolsz végre a kérdésemre? vagy képtelen vagy rá? hm?

2010. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 bumbi02 ***** válasza:
nah én végignéztem ateljes verziót.. hát még igy is elég furcsa... a kérdésre tényleg nem akar felelni, hogyha nem szólnak neki hogy Gabikám te nem arról beszélsz akor folytatja tovább és szót nem ejt az egészről... másrészt meg egy politikus ne ragadtassa el ennyre magát , ne legyen indulatos, ne vágjon bele a másik szavába tartsuk tiszteletbe a másikat ( ez egy vita alapfeltétele szerintem)...
2010. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!