Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sunyít Vona Gábor egy...

Miért sunyít Vona Gábor egy ilyen kérdéstől?

Figyelt kérdés

Miért kezdett el másról beszélni? Nem tetszett neki a kérdés? :)


[link]


2010. márc. 5. 11:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ha a Jobbik is szerepelne naponta a médiákba, akkor szívesen válaszolna!


De az nevetséges, hogy a lejáratás végett be akarják hívni és semmi másról nem szólhat semmi!


Van a Jobbiknak programja előbb azt, és ha kap elég média felületet akkor jöhet a többi is!

2010. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van programja a Jobbiknak, de szerintem akkor sem tehet úgy a Jobbik elnöke, hogy a hitelcsalást nem minősíti közpénzzel való csalásnak. Embereket vertek át jobbikosok, meglopták őket, Vona pedig nem hajlandó egyenesen válaszolni a kérdésre.


A földkérdés meg minden másról tudjuk a véleményüket, mert ezt mondogatják mindenhol ez oké is, de ennek ellenére fel kell készülnie, hogy neki kellemetlen kérdésekre is válaszolnia kell.


Egyébként mind a bal és jobboldalon összevetve egyetlen politikus van aki elmegy interjúra akkor is ha az ATV, a TV2 vagy a HírTV hívja, és ez Orbán Viktor.

2010. márc. 5. 12:33
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem sunyit!Csak probálnak belekötni!Nem ki kellett volna vágni belőle azt az egy percet.Később válaszolt is rá.Csak azt mondta tovább amibe neki belevágtak.Miért kell provokálni kérem??????
2010. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Egyébként mind a bal és jobboldalon összevetve egyetlen politikus van aki elmegy interjúra akkor is ha az ATV, a TV2 vagy a HírTV hívja, és ez Orbán Viktor."


nos ha ennyire odavagy orbánért meg minden, akkor megoszthatnád velünk, hogy mire készül a fidesz a választások után, mert én még nem tudtam kibogozni. kérlek világosíts fel!

2010. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
noh?
2010. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék a programjukra, de nem találom sehol. Ha szépen megkérlek, belinkelnéd? Tényleg szeretném már összehasonlítani a Jobbikéval ;)

Szebb jövőt!

2010. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
nem kötelező programot belinkelnie, csak adjon forrásokat, h mit mondott orbán vagy a fidesz, hogy mihez akar kezdeni az országgal és az emberekkel.
2010. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

És még ez a köc.sög mszp s pic.sa

azt mondja hogy nincsenek segélyből élő cigányok

2010. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Itt is szeretném lefektetni írásban hogy a Jobbik fogja nyerni a választásokat. Épp azért hogy ennek a választások utánra is maradjon nyoma. Véleményem szerint 65% tehát nem kis többséggel.


Isten velünk van, ki lehet ellenünk?

Szebb jövőt!

2010. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

69

Ha nem így lesz, azaz nem a jobbik lesz a legtöbb szavazatot kapott párt ( nem ám azzal trükközni, hogy ők nyertek, mert, hanem hogy ők lesznek a legnagyobb párt) akkor seggbe rúghatlak, miután a nyakadba vettél egy táblát, "fanatikus vagyok, üssetek" felirattal?

2010. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!