Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást nem idegesít, hogy az...

Mást nem idegesít, hogy az emberek nagy része képtelen úgy beszélni a politikáról, hogy ne álljon neki gúnyolódni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az olyanokra, hogy:

Orbán cigány zsidesz

Maszop libás gordon meg hasonlók

Náci jobbik


Az összes bűnöző, stb...


Értelmes emberekkel is odajutok , hnekiállnak szinte röhögni ("ha-ha"), hogy úgyse ér el semmit, úgyis megszűnik, úgyis pofáraesik, stb..


iszonyat érzelmek vannak az emberekben és így mennek választani, hogy csak az indulatok, hogy a máűsikat legyőzzük. aztán meg sírnak, hogy mennyire szar minden. Persze, hogy a politikusok csak marakodnak, hisz a JÓ NÉPNEK ez kell, a műsorra kíváncsiak, nem arra, hogy helyretegyék az országot. szánalmas...


nem a politikusok teszik tönkre az országot, hanem TI-MI magunk.


2010. márc. 5. 09:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

utolsó:


nem érted:

amiket felsoroltál az a támadás és a védekezés. midn2 fölösleges. nem egymást kellene támadni, hanem megmutatni, hogy ki mit tud, megmutatni mit ígérnek, mit hogyan akarnak. és akkor győzzön az aki a legjobbat tudja nyújtani.


Ide tartoznak az ígérgetések, a múltban való jótettek felhozatala. Pl ha a párt tett valami hasznosat, akkor azt felhozhatja. Előállhat egy jó programmal ,tervezettel, ötletekkel. Az pedig más tészta persze, hogy megbíznak e az emberek az ígéretekben. ez a része már végülis marketing.



De az elfogadhatatlan, hogy az a lényeg, hogy a másikat szapuljuk.


Mész egy büfébe, aszondod, kérek egy hamburgert, de kérem ez egy jó hamburger, finom?

A válasz: uram a másik gyorsbüfében. k.rvaszar a hamburger, már vagy 10.000-en kaptak ott szalmonellát, páran bele is haltak, érti ezt uram?


ez téged meggyőzött arról, hogy az itteni hamburger jó és finom?

2010. márc. 5. 10:46
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik tönkretenné az országot,ha hatalomra kerülne.A programja legalábbis ezt jelen ti.Csak a gazdasághoz nem értők álmodoznak velük.

A többi párt sem jó,de ők a legrosszabbak.


De ha ennyire okos vagy!

Akkor leírhatnád azt is hogy mivel tenné tönkre!

Nagyon kíváncsian olvasnám!

Vagy csak hallottad valahol, és úgy érzed ezt el kell mondanod?

2010. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"ma 10:37"-nek írtam.
2010. márc. 5. 10:47
 14/16 A kérdező kommentje:
kérlek titeket, hogy ne ebben a topicban akarjátok bebizonyítani, hogy a jobbik rossz és azt se, hogy jó, ne csesszétek el a témát, képtelenek vagytok arról beszélni amiről kérdeztem?
2010. márc. 5. 10:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

kérlek titeket, hogy ne ebben a topicban akarjátok bebizonyítani, hogy a jobbik rossz és azt se, hogy jó, ne csesszétek el a témát, képtelenek vagytok arról beszélni amiről kérdeztem?


Én mint Jobbikos joggal csöszögethetem aki állít valami és nincs semmi alapja sem érve, csak hatalmas pofája.

Mind aközben hogy 20 év alatt semmit nem haladtunk előre gyakorlatilag, hiszen a társadalom jelentős része egyszerűen az organikus fejlődést leszámítva sz@rabbúl él! Nekem ne ugasson az ilyen bértolnok, mert elegem van az ostoba emberekből, akiket etetnek 20 éve és még azt sem hajlandóak észrevenni hogy mi folyik itt!

2010. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10:46:

"nem egymást kellene támadni, hanem megmutatni, hogy ki mit tud, megmutatni mit ígérnek, mit hogyan akarnak. és akkor győzzön az aki a legjobbat tudja nyújtani."


Nos, a Jobbik pontosan ezt teszi. Én nem vagyok jobbikos, nem vagyok aktivista, max rájuk szavazok, így ÉN megtehetem, hogy úgy szapulom a mocskos büdös komcsikat akik kiárusították és elárulták szeretett hazámat, ahogy nekem tetszik.


"Ide tartoznak az ígérgetések, a múltban való jótettek felhozatala. Pl ha a párt tett valami hasznosat, akkor azt felhozhatja."


A Jobbik fel is hozza. A gárda is. Nem MSZP-sek pakolták a zsákokat az alföldi gátakon, nem a katonaság, hanem a gárda (tisztességes paraszt és cigány emberekkel karöltve!)


"Előállhat egy jó programmal ,tervezettel, ötletekkel."

Megtörtént, 88 oldal.


"Az pedig más tészta persze, hogy megbíznak e az emberek az ígéretekben. ez a része már végülis marketing."

Na és itt jön az, hogy TILOS hagyni a feledés homályába merülni a MÚLT BŰNEIT! És igenis fel kell kötni minden '56-os észt követő komcsit aki magyarokat öletett a proletárdiktatúra jegyében. Sőt, teljes vagyonelkobzás, még az unokájától is !


"Mész egy büfébe, aszondod, kérek egy hamburgert, de kérem ez egy jó hamburger, finom?

A válasz: uram a másik gyorsbüfében. k.rvaszar a hamburger, már vagy 10.000-en kaptak ott szalmonellát, páran bele is haltak, érti ezt uram?"


A példád rossz. Reálisan van egymás mellett 5 büfé, ahol vehetsz hamburgert, amiből az egyikbe 8 éven át jártál, és minden nap kilopták a húst, a másikban 4 éven át, és valami szójaizével helyettesítették, a harmadikba 4 éven át kifizetted, de még a blokkot sem kaptad vissza, nemhogy a burit, meg ott a negyedik, aki annyira tré, hogy soha be nem tértél hozzá de a többinél hallod, hogy tukmálja a többire hogy ne tegyen bele húst, meg kóserkaját gyártson ....

és ott az ötödik, akitől még sosem vettél kaját. A büféjük jól néz ki, fényévekkel tisztább mint a többi együttvéve.

Nem kóser kajára gyúr, hanem magyaros ízekre, magyar alapanyagokkal.

Akkor most mégis miért ne próbálnád ki ezt 4 évég?

2010. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!