Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írja le mindenki a...

Miért írja le mindenki a Fideszt csak azért, mert még nem adta ki a programját?

Figyelt kérdés
Valószínűleg azért nem, mert nem hülyék, és nem akarják, hogy az MSZP lopjon belőle, leszólogassa.
2010. márc. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki azt mondaná, hogy irasd a nevére a kocsidat, és ő cserkészbecsszó kifizeti majd utána az árát, megtennéd?
2010. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Minek program? A Demszky azt mondta, hogy Orbán kézrátétellel oldja meg a problémákat:


[link]


LOL.

2010. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jól írta az első! Nem is értem, hogy lehet ilyen kérdést feltenni. Az egy dolog, hogy valaki birka, de hogy még másoktól is ezt várja? (Elnézést a kérdezőtől, nem személyeskedni akarok, csak rámutatni egy mentalitásra, merthogy ő ezzel a felfogással messze nincs egyedül.)
2010. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mert mszp vel együtt megszavazták a titoktörvény szigorítását... többek között
2010. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
OV tanult Angela Merkel 2005-ös hibájából (kezdetben Merkelnek nagy volt a támogatottsága és teljesen őszinte programmal állt a választók elé, aztán majdnem elbukott, kénytelen volt az ősellenféllel az SDP-vel nagykoalíciót kötni). Aztán tavaly Merkel már csak azzal kampányolt, hogy folytatni fogja a munkát, ha teheti az SDP nélkül és sokkal jobban szerepelt, mint 2005-ben. Merkelt nem vádolta senki azért mert nem volt igazi választási programja, a kampányának elég legitimitást adott a négy éves kancellári működése. Szerintem Orbán is így gondolkodik.
2010. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Így van előttem író!Tanultak a hibáikból.Sokkal nyugodtabban várják a választásokat,mint bárki másik!Meg is van a miértje:)))
2010. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Én azt kérdezném az utolsó kettőtől, hogy ez mennyiben különbözik attól, amikor gyf nem bontotta ki az igazság minden szeletét? Lehet majd orbán takarodjozni is?
2010. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17:59:


Gyurcsány nem nem bontotta ki az igazság minden részletét, hanem gazdasági adatokat hamisított, többek közt, meg konkrétan letagadta, hogy mire készül a pártja (vizitdíj, EÜ-privatizáció, stb.). Azért ez nem ugyanaz.


Különben meg: mindegy, milyen programot hirdet meg a Fidesz, mert az MSZP már másnapra átkarikírozza, kiforgatja azt. Eddig minden választást így nyert meg. Ártatlan arccal széthazudták a Fidesz minden egyes megnyilvánulását...Mégis mit hiányoltok? Gazdasági számításokat? Ugyan már! Hogyan lehetne konkrét számokról beszélni, amikor senki sem tudja, hogy valójában mekkora is lesz az a hiány, ami az államkasszában lesz, amikor az új kormány átveszi azt...! Hiszen az MSZP mestere a gazdasági adatok elmaszkírozásának! Lásd 2006!


A Fidesz elmondta, mit fog tenni. Többek közt: adót csökkent, támogatja a hazai vállalkozásokat, újratárgyalja az IMF-hitel feltételeit, szigorítja a visszaeső bűnözők büntetését, és ha lehet, megváltoztatja az alkotmányt úgy, hogy többé egyetlen politikusi horda se lophassa ki a szemünket a mentelmi joga és a kapcsolatai mögé bújva...

Aki ennél is többre kíváncsi, az vegye a fáradtságot, és olvasgassa a honlapjukat! Ha nem teszi, akkor meg ne nyavalyogjon, hogy nincsen Fidesz-program! Én sem a Fidesz honlapján keresem az MSZP-programot, hanem az MSZP-én... (Illetve nem keresem, mert én többé senkivel nem állok szóba, aki egyszer a szemembe hazudott.)

2010. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az egy rakat lózung, nem program. A konkrét megvalósítási terv, az program.
2010. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!