Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ kiadja majd a program...

A FIDESZ kiadja majd a programját a választások előtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azért,mert nem akarok.

Mert nekem bizonyíték kell,nem ígéret!

2010. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
17:26: Nekem 1998-2002 között sokkal jobb volt, ez nekem elég.
2010. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is röhejesnek tartom ezt a helyzetet, meg azt a fideszista érvet, hogy nem árulhatják el, hogy mit akarnak, mert az ellenfeleik kiforgatnák, netán átvennék a programot. Elég öreg vagyok, de ekkora viccet komolynak látszó emberektől még soha nem hallottam. Aki mégis programra után áhítozik tőlük, annak azt mondják, hogy végül is van program, 2007-ben (!) kiadták az Erős Magyarország című programot, tessék azt használni. Hogy mire jó ez 2010-ben? Igen, arra, hogy kitöröljük vele a fenekünket...
2010. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát Ferenc barátuk 2006-os programja mire volt jó?
2010. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát akkor töröld ki balfék:)))Ne aggódj,tudják mitől döglik a légy:)))Ha neked ez most a legmellbevágóbb info a nagyvilágban,akkor neves csak,egészséges!Bolondok lennének buta kampányban részt venni!Sokkal okosabb itt röhögcsélni Trianoni visszaállításon,meg a semmin vitázókon derülni:)))

Legyél türelemmel Api!Jön az,jön az!Majd akkor írjál negatív véleményt,amikor lesz negatívum is hozzá!:)))

Mert most még nincs!De úgy vélem neked nem ez számít...

2010. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ha még emlékeztek mszp-s 2002 es programra volt is egy videóösszeállítás összevágva az ígéretet az utána jövő híradó beharangozóival "nem lesz gázáremelés , nem lesz dobozdíj nem lesz vizitdíj nem fogják privatizálni a kórházakat, nem akarnak fizetős felsőoktatást, sorolhatnám, szóval ennyire valók a kampányígéretek
2010. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha ennyire nem kell program, ennyire nem ér semmilyen ígéret semmit, akkor miben különbözik egy országgyűlési képviselőválasztás egy tévés valóságshow szereplőire leadott sms-szavazattól?
2010. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hogy k*va sokat költenek rá a mi pénzünkből hiába nem kell 1000 ft ér sms szavazni
2010. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
20.01: Kösz, hát ez egy nagyon csattanós válasz!
2010. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Haver!Ígérettel már tele van a padlás.Annál azért több kell.
2010. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!