Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ kiadja majd a program...

A FIDESZ kiadja majd a programját a választások előtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de 2006 óta tudjuk, hogy kishazánkban a pártok programja, csak egy darab papír, semmit sem jelent. Éppen ezért én nem is vágyom olyan nagyon rá.
2010. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jah, de elég gáz hogy úgy fogja megnyerni a választást hogy még programja sincs. Mindegy inkább a fidesz nyerjen mint a maszop, nekem elegem van a nyomorból. Most ez lehet túlozva hangzik, de a maszop nekem semmivel sem tette jobbá az életemet, sőt.
2010. márc. 4. 16:33
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja, hát kormányprogram-tervezete bizosan van, ha máshol nem a fejekben, de választási programot nem írnak. Abba úgyis belekötnének, hogy nem koherens, nem megalapozott, ettől-attól a társadalmi csoporttól elvon, meg, hogy még hatalomra se került "az a kis diktátor", máris dirigál, megmodja, mi hogy lesz. (Otthon az őskommer nyugdíjasok mindig ezzel jönnek, ha Orbán csak egy kicsit is konkrétabb elképzeléssel áll elő.) Úgyhogy szerintem nem akar gumicsontot dobni a kommereknek.
2010. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
elég szánalmas úgy szavazni egy pártra, hogy fogalmatok sincs róla mit akar tenni majd. jó dolog a lutri mi?
2010. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az mszp visszafizeti az általa okozott károk mértékét az országnak?
2010. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
16:46: A mostani maszoptól bármi jobb. :D
2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tanultak a saját hibáikból:)))

Végre!

Most kiadná!A:A Fidesz programja nem jó,lehetetlen megvalósítani!Mit képzel Orbán Viktor!??Bezzeg a miénk!!!


B:Két héten belül meg előállnak ugyanezzel átfogalmazva,megváltjuk a világot!(akik szarozták)


C:Aki tudja miért szavaz rájuk,az nem akkor dönti el amikor hivatalosan is nyilvánosságra kerül a program!:)

2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

"ma 17:17"


ha BÁRMI jobb, akkor miért nem szavazol olyanra, aki többet mutat és mond mint a fidesz aki egy lutri gyakorlatilag?


nem csak a jobbik létezik, ott az lmp még...

2010. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

lmp-től mit lehetne várni most őszintén?

kár rájuk pazarolni a szavazatot

2010. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

mert a fidesztől mit lehet várni ilyen hozzáállással? te mondtad, az mszp-nél bármi jobb.


mind1, vak vagy, vakon is szavazol. mindenesetre még az lmp-től is többre számítanék mint a fidesztől. de egynelőre én a jobbikban bízom.

2010. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!