Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik összeveszett Oroszors...

A Jobbik összeveszett Oroszországgal?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 9. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
444 ? Ez még egy nagyon hiteles hírforrás...
2015. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

# 1/1 Időpont ma 08:47


Talán ha egyszer kivételesen el is olvasnád, és pláne kivételesen értelmeznéd is, hogy mit ír :-D


Mert az, hogy a kérdezőnek nem sikerült, az egy dolog...

2015. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert volt arról szó hogy nyugattal minden gazdasági kapcsolatot megszüntetünk, cserébe belépünk az Eurázsiai Únióba, vagy csak arról volt szó, hogy kelettel is üzleteljünk ne csak nyugattal?
2015. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
# 2! Képzeld, néha én is elolvasom azért a 444-et, hogy vajon mit hazudnak. :)
2015. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Beleolvastam, de csak megerősíti, amit gondoltam. A 444 egy balliberális hírportál, ami meg sem próbálja függetlenül bemutatni az eseményeket. Ha a Fideszről vagy a Jobbikról van szó, akkor egyoldalúan, csak a negatívumokat kiemelve írja le az eseményeket.
2015. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

# 5/5 Időpont ma 09:45


Mutasd már meg, hogy ez hol nem független. Gyakorlatilag arról ír, hogy mit ír a BuzzFeed. A BuzzFeedet pedig szintén megpróbálhatnád cáfolni, ha már ott tartasz :-)

2015. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: a kurucinfót szoktad olvasni?
2015. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már csak az a kérdés, hogy hol szerepel a cikkben, hogy "a Jobbik összeveszett Oroszországgal?"
2015. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!