Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy felmérés szerint az...

Egy felmérés szerint az Osztrákok 2/3 örül a kerítésnek, most is Orbán a hülye?

Figyelt kérdés

És még tovább mennék azokhoz a véleményekhetz, akik kezdik hogy mi van ha az osztrákok is így viszonyulnának hozzánk??

Ez az osztrákok álláspontja, fel lehet fogni.



#FIDESZ #MSZP #politika #Jobbik #Magíarország
2015. júl. 7. 18:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem mi helyeztük hatalomra. Legalábbis én nem. Előbb vágnám le a kezem, mint hogy ezekre szavazzak.
2015. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
az osztrákok 2/3-át meg szerintem k_rvára nem érdekli Magyarország, és hogy hogyan oldja meg a bevándorlók kérdését...
2015. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%

"Az osztrákok 71 százaléka támogatja az uniós határok, így a szerb-magyar határ jobb védelmét, és 53 százalékuk áll ki az osztrák határszakasz ellenőrzésének újbóli bevezetése mellett - derül ki Kurier című osztrák lap által kedden bemutatott felmérésből."


Én nem látom, hogy örülnek a kerítésnek.

2015. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%

"Úgy látszik már lassan egész Európába csak a mi bukott b aloldalunk szajkózza hogy be kell fogadni a menekültek-"


Ezzel a kijelentéssel csak annyi baj van, hogy a mi baloldalunk sem szajkózza csak valami jobbos hülyéből ez kiböffent és azóta ezt mantrázzák. Olyannyira nem szajkózza ezt a magyar baloldal, hogy az MSZP konkrétan a határőrizet megerősítésére kérte a kormányt az illegális migránsok miatt.

2015. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom jogosnak tartod a "Magyar ne lopj" táblákat is Ausztria szerte, Fidesz-hívőkém.
2015. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%
Ez az egész kerítés meg menekült mizéria vihar a biliben. A bukott jobboldal tipikus, sokszor látott elterelő eszköze a nagy simlikről meg a folyamatos mityimutyikról.
2015. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

Az osztrákok örülnek a kerítésnek? Persze, nem nekik kell felépíteni, nem az ő adófizetői pénzükből, de őket is védeni fogja...tisztára jól járnak.


A kerítéssel az is gond, hogy mi lesz így a két ország (Szerbia-Magyarország) viszonyával és ezen keresztül az ott élő magyar kisebbséggel?

2015. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Látok savanyú a szőlő!!!:D


Látok nem beszélni magyar!!!:D

2015. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A magyar kisebbség nagyon jól elvan Szerbiában. Ha olyan rossz lenne ott nekik rég átjöttek volna ide.
2015. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van a Szerb magyar határon, de a fal ellenére most is át fognak tudni jönni papírokkal, szóval nem értem miért kell őket sajnálni. Veszik az útlevelet, és átjönnek. Ennyi. Lehetőségük van Magyar állampolgárságra is, de gondolom Szerb útlevéllel is beengedik őket, nem változik semmi, csak a határ kerülő utak lesznek lezárva. Akkor mi a baj?
2015. júl. 8. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!