Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budházy György ártatlan?

Budházy György ártatlan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ártatlanság védelme mindenkit megillet egészen addig, amíg el nem ítélik, tehát hivatalosan Budaházy ártatlan (ennek ellenére mindenféle bizonyíték nélkül börtönben ül már vagy egy éve, előzetes letartóztatás címén).

Hogy valóban ártatlan-e, azt nem lehet biztosan tudni, de, mivel eddig csak két objektumot mutattak be bizonyítékként (melyek közül az egyikről bebizonyosodott, hogy hamisítvány, a másik meg igencsak gyanús), nem túl valószínű, hogy tudnak róla valamit. Egyszerűen csak el akarják zárni a külvilágtól.

2010. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ő egy bűnöző.
2010. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs ellene bizonyíték!


Egy rögzített beszélgetés, amiben két ember egy harmadikat gyanúsít, az nem bizonyíték. Ennyi erővel én is csinálhatok egy felvételt, és akkor Lendvai a börtönbe megy?

Minden formában, mind a bizonyítékok, mind az eljárási rend jogszerűtlen alapú. Már rég kiengedték volna egy nem felülről vezérelt ügyészség esetén.

Sajnos sem az MSZP nek sem a Fidesznek nem érdeke hogy kikerüljön, így az ügyészség az MSZP nek enged.

De mit szólnál ha holnap te következnél, csak úgy bizonyítékok nélkül?

2010. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem mindegy, hogy az vagy nem az...igazából nem érdekel, szerintem nincs is ilyen magyarok nyilai szervezet, csak kitalálták, hogy riogassák a népet...egy hangfelvételt meg nem nagy cucc összedobni, akár egy 10 éves is megcsinálja

ha a szomszéd Mari néni házát dobálják meg felgyújtott vacakokkal a cigánykölykök, az miért nem terrorcselekmény? pedig elhihetitek, szegény néni majd szívinfarktust kap...

2010. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most majd kiderül, mennyire hűek hozzá az emberei a vallatásnál...
2010. márc. 3. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy ártatlan hanem egyenesen szent is
2010. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De nincs ellene semmi kézzelfogható bizonyíték, egy hangfelvételen kívül. Szerintem ha én felvennék valamit és elküldeném az RTL klubnak, azt is lejátszanák este a híradóban mint bizonyíték.. :S
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lófaszt ártatlan
2010. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LOL ártatlanság védelme :) szüzek és lovagok báz
2010. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!