Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem engedték Pörzsét az MTv...

Nem engedték Pörzsét az MTv ma reggel című adásába, mi a hozzászólásod? És mi a véleményed Pörzsének a leveléhez, amit Bayer nak írt?

Figyelt kérdés

Elképedve vettük tudomásul, hogy az MTV utólag közölte Pörzse Sándorral: mégsem szerepelhet a Ma Reggel műsorában. Aztán közölték vele, hogy akkor szerepelhet, ha kiáll vitázni Csurka Istvánnal. Avval a Csurka Istvánnal, aki már-már naponta szerepel a médiumokban. Aztán kiderült: Csurka nem ér rá holnap reggel, így Pörzse Sándor sem szerepelhet a televízióban.


[link]


2010. márc. 3. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt látszik a hatalom.Ők szabják meg egy műsor menetét?
2010. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csurkával vitázni semmi értelme.

Csurka úgy tud vitázni, ahogy itt némelyik elvakult "jobbikos" (akik percenként tennék fel a jobbikos kérdéseket, ha tehetnék, és akik mindenkit lepontoznak, aki nem azt mondja, amit ők).

2010. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Bayer-Vona-Pörzse vita engem nem nagyon érdekel. Nem kellett volna ezt az egészet így elénk teregetni. Jobb lett volna, ha Bayer nem írja meg ezt a levelet, és még jobb lett volna, ha Pörzse nem válaszol. Mert ezzel csak a pitiánerségüket tárták elénk. Máskor, máshol is volt már olyan, hogy volt barátok összevesztek, és olyan is volt, hogy a koncon vesztek össze, mint most az említett urak. Fontos volt, hogy ország-világ megtudja?


Ami az MTV eljárását illeti, az önmagáért beszél. Én kíváncsi lettem volna Pörzsére, mert jó dumája van, még ha én egyébként nem is csípem annyira. Ócska eljárás, hogy így letiltották.


A múmiává érett Pista bácsi futtatását én se értem. Évekig nem jelent meg sehol, most meg napokon belül több műsorban is láttam. Szánalmas és átlátszó, ahogy berángatják az öreget a különböző stúdiókba annak reményében, hogy talán lehet egy réteg, aki még hallgat rá, és meggyőzhető általa arról, hogy a FIDESZ-re kell szavazni, és hogy a Jobbik az MSZP fiókszervezete. Tényleg hisz még valaki Pista bácsinak?

2010. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csurkának igaza van. A Jobbik baloldal által létrehozott, nem hiába van minden nap a médiában.


Pörzse pedig egy elkeseredett- ami érthető, de egy szerencsétlen akit elcsábított a Jobbik - ez már kevésbé érthető.

2010. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!