Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "mosógépcsere" program jól...

A "mosógépcsere" program jól veszem észre inkább az nyugdíjas időseknek szól, nem azoknak akik rászorulók?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom hogy idősek aktívabbak és Nyugat-Dunántúlon már forráshiányra hivatkozva fel is függesztették. Nem vagyok nyugdíjas ellenes, de nem inkább azoknak kéne kiírni a pályázatot akik igazán rászorulók? Pl. aki dolgozik az nem tud annyit foglalkozni a pályázat megírással és előtte való regisztrálással mint egy nyugdíjas aki ráér naphosszat is ezzel foglalkozni.
2015. júl. 3. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki dolgozik, annak is kell lennie annyi idejének, hogy megírjon egy pályázatot. A nyugdíjasok zöme pedig nem a neten lóg naphosszat.
2015. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meddig tart a program? Meddig írhatok pályázatot?
2015. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
van olyan hogy hagyományos katódsugárcsöves TV-met lecserélhetem plazmára vagy LCD-re?
2015. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van. Bemész a boltba és veszel egyet.
2015. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Melyik üzletbe számíccsák be legalább 50%-al a katódsugárcsövesem?
2015. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyugdíjas is lehet rászoruló, nem ez az igazságtalanság ebben a programban. Az egyértelmű, hogy nem a legszegényebb csoportot célozza meg mert sokuknak cseregépe sincs, de valószínűleg azoknak akik rászorulnának, önrészre sincs pénzük. Szerintem az igazságtalan, hogy a leggyorsabbak kaphatnak támogatást és nem mindenki. Ha nincs elegendő pénz erre akkor nem is lenne szabad ilyen programot csinálni.
2015. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom, itt a cél a szénmonoxid kibocsátás csökkentése lenne csak ezt is töketlenül oldották meg mint minden mást.
2015. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!