Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt minden Jobbiko...

Miért hiszi azt minden Jobbikos, hogy aki nem ért egyet velük, az RTL-klubot vagy TV2-t néz?

Figyelt kérdés

Mert hogy az "agymossa" őket. Hát kérem, én pl. idejét se tudom, mikor néztem utoljára tévét, és nyomtatott újságot is időtlen idők óta nem vettem már a kezembe, netről tájékozódok, és mindig több portálról épp azért, hogy a különböző nézőpontokból legalább megpróbálhassam összerakosgatni a valós képet. És mégse vagyok Jobbikos.


És ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül, rengetegen vannak még így.


Mégis, legalábbis itt az oldalon rendre azt a reakciót látom Jobbikoséktól, hogy aki velük nem ért egyet, az média-agymosott.


Nem veszik észre, hogy ezzel maguk alatt vágják a fát? Plusz hogy ők se jobbak, csak őket meg a kurucinfó, barikád, máriaországa és más hasonlók agymossák? Tök ugyanaz, csak a másik oldalról. Akkor meg főleg miért háborognak?


2010. márc. 3. 11:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pardon, gyors helyreigazítás: nem "minden", de "sok" Jobbikos.
2010. márc. 3. 11:05
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát ember mert alapból mindenütt tv2 rtl klub és mtv van.Nem mindenkinek tellik tányéros tévére.Hiába olcsó.
2010. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
És amibe az megy hogy a jobbikot sározzák és ezért.
2010. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

hát nem vagyok jártas a politikában, nem figyelem az eseményeket, de hogy ez a jobbik valamit k*rba jól csinál az tuti. Minden 2. poszt róluk szól.

Mindjárt felteszek egy kérdést én is "Miért hiszi minden anti-jobbikos, hogy azzal, hogyha róluk beszél, azzal nem az ő malmukra hajtja a vizet?"

2010. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Mert általánosan az a jellemző hogy minden adó Jobbik ellenes, ma már a hír és az echó is egyre aktívabban.

Persze az is kérdés hogy aki ezeket a mocskokat nem nézi és csak a programok alapján szavaz és a tapasztalatai alapján.

Az csak is a Jobbikra esetleg az LMP re szavazhat, hiszen nincs alternatívájuk, a józan ész érvek mellett.

2010. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kankalin ***** válasza:
91%

Az RTL és a TV2 sok esetben nem is említ meg bizonyos eseményeket, történéseket, és erősen hajlamos úgy kerekíteni a történetet, hogy teljesen más lesz a végére a lényeg. Valóban használjuk ezt a kifejezést, ez leginkább az említett adók minősítése, de olykor a hozzászólást is minősítjük ezzel, mely csak félig igaz.

kurucinfó, barikád... nos, ezek olyan oldalak ahol nem beszélnek mellé, nem szépítgetik a történetet, megírnak mindent amit a közmédia igyekszik eltusolni.

2010. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sikoltó ***** válasza:
91%

Azért mert a tv2 és a retekklubb nyomatja azt a nyáladzó konzumidióta életstílust ami ellen a jobbik küzd.

Akinek meg tetszik ez a nyálafolyós agyhalott állapot az javarészt győzikét/bköztöt/maunikát néz és fel se fogja hogy őt egy teljesen életidegen, mesterkélt életstílusra akarják rávezetni ami még az usában is megbukott 10 év alatt

Illetve van ako egyszerüen tájékozatlanságból nme veszi érszre ezt és az aki nem érti hogy mért utálja minden gondolkodó ember a két említett műsort (nem csak a jobbikosok)

2010. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Én pl. liberális vagyok és demokrata. Rengeteget olvastam a témával kapcsolatban mindenféle forrásból, könyvből és ez állt hozzám a legközelebb. TV-t nem nézek pár éve, de az összes Jobbikos szerint engem agymosott az RTL Klub meg a TV2. Érdekes...
2010. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. liberális vagyok és demokrata. Rengeteget olvastam a témával kapcsolatban mindenféle forrásból, könyvből és ez állt hozzám a legközelebb.


Mit jelent a számodra liberálisnak és demokratának lenni?

2010. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is verték már a fejemhez hogy a kuruc.info -ról tájékozódom, holott mostanáig azt sem tudtam mi az. Most néztem meg miután itt olvastam. xD
2010. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!