Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan ördögtől való bűn...

Miért olyan ördögtől való bűn az, ha a magyarok a saját népük érdekeit nézik és nem másokét (bevándorlókét)?

Figyelt kérdés
Orbán is megmondta, hogy bennük is van könyörület, a valódi menekülteket ezután is ugyanúgy mint eddig szívesen látja Magyarország. A tököm tele van már azzal, hogy mindig a magyarokat állítják be rossznak.
2015. júl. 2. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És miért baj, ha táborba viszik? Ez a normális eljárási rend.
2015. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ConnectCare ***** válasza:
52%

Azért egy menekülttábor nem a zánkai ifjúsági tábor. Egy rakat vadidegennel zárnak össze egy vadidegen országban, az szadiz és úgy, ahogy akar, mert kb. a kutyát nem érdekel mi van veled, nem tudhatod meddig leszel bezárva stb..


Átgondolva simán logikus lépés lehet inkább megpróbálni beszökni.


Igazából amúgy szerintem a mai menekültügyi rendszerrel van a baj. Mikor kitalálták az erre vonatkozó nemzetközi egyezményt, nem ennyi menekülttel számoltak. Szerintem egy csomó ember elfogadná a menekülteket, ha pl. biztos lenne, hogy ha vége a konfliktusnak otthon, akkor a menekült hazakerül. Mert most leginkább attól tart mindenki, hogy a menekültek maradnak és a társadalom szerkezete teljesen átalakul. De szerintem sok minden itt csak 1-2 törvény vagy egyezmény kérdése lenne.

2015. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azért azt az álláspontot is nézzük hogy a Magyarok akármeik országba akarnak menni nem csak úgy van (Eu-n bellül se) hogy most én németországba költözöm vagy hogy Ausztriába költözöm stb stb, de ök gondolnak egyet és átmennek európába. Papirok nélkül.
2015. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!