Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tapasztaltad az az oldalon...

Nem tapasztaltad az az oldalon mint ha Jobbikos üzi-füzi lenne?

Figyelt kérdés
Kb ekkora lenne a népszerűség országos átlagban, ha lenne média felületünk gyerekek!
2010. márc. 2. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
Mi van tata, leáldozott a vöröscsillagod, a temetők meg üresek...?
2010. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
haha még a 20at se értem el te szánalom XD. változtass a mentalitásodon különben egyszer valaki nagyon meg fog agyalni aki nem olyan békés mint én. :)
2010. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire föl kishaverozol meg küldözgetsz anyucihoz itt felnőtt embereket, te taknyos?!
2010. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

14.24:

Fordíts már kicsit a naptáron.Már rég Bajnai a minszterelnök.Feri nem kellett a magafajtájának.Aztán elment lecserélni az öregecskedő feleségét fiatalabbra,vagy táncórákat venni....

2010. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"haha még a 20at se értem el te szánalom XD. változtass a mentalitásodon különben egyszer valaki nagyon meg fog agyalni aki nem olyan békés mint én. :)"


az iyenek miatt undorodom a jobbiktól.

fidesztől OV miatt.

mszptől meg sok minden hülyesége miatt.

2010. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, az kicsit se zavar, hogy az általad említett kolléga véletlenül se Jobbikos...
2010. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Már nem zavar.Úgy megszoktam mint a legyeket a budin!Had gondolják milyen okosak,kit érdekel!?Annál nagyobb lesz a pofára esés!:)))

Nem nézném a médiájukat sem.Kit érdekelnek?Szítják a tűzet,okosabbnak,meg felsőbbrendűnek képzelik magukat!Hehehe.Szánalmas ripacskodás,más cselekedeteit bírálják,míg az ő üres propagandájukat éltetik,vagyis:bemesélnék a hóembernek,jó neki a forró tea!:))))

2010. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
utolsó, amit te csinálsz hívják gyűlölködésnek. semmi értelmes mondat nem hagyta el a szádat.
2010. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon ráérő 73%Találj már ki más szöveget,mert ez már kicsit unalmas!Masztizol is a pártodra?Kit érdekelsz?Menj anyuhoz sírni inkább!
2010. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A számat nem is...Istenem!Sírok.
2010. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!