Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tapasztaltad az az oldalon...

Nem tapasztaltad az az oldalon mint ha Jobbikos üzi-füzi lenne?

Figyelt kérdés
Kb ekkora lenne a népszerűség országos átlagban, ha lenne média felületünk gyerekek!
2010. márc. 2. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
De igen. Tapasztalom hogy sok nyomorult jobbikos magyarázza a demagóg dumáját. Ebből nem hiszem hogy pont neked kéne olyan messzemenő következtetéseket levonni hogy milyen lenne az országos átlag.
2010. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy nagyjaitok mondták: el lehet innen menni.

Mi nem fogunk, mert ez a mi hazánk.

2010. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Ezt az oldalt megszállták a jobbikosok. csak nekik lehet igazuk, másnak nem fogadják el a véleményét, felsőbbrendűnek gondolják magukat, ők az árja nép.
2010. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
furcsa. én a nem jobbikosokból is rengeteg szánalmas embert létok itt nap-mint nap, rosszabbnál rosszabbakat. nem csak köztünk vannak hülye emberek, de mi legalább bevalljuk ezt is, nekünk van önkritikánk.
2010. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

"Ahogy nagyjaitok mondták: el lehet innen menni.

Mi nem fogunk, mert ez a mi hazánk."


Ha picit is jártas lennél a témában, nem csak az agymosott csürhe tagja, akkor tudnád hogy Gyurcsány Ferenc Miniszterelnök Úr (csak azért is kiírom:D), nem az állampolgárokra értette hogy "el lehet innen menni". De ti persze előszeretettel szeretitek kiforgatni mások szavait, aki nem vallja a ti elvetemült filozófiátokat. Elismerem egész jó kampányfogás volt a jobbiktól hogy az átlagosan buta emberekben felébresztette a nemzeti érzületet, meg az összetartozás érzését. Csak hogy ezzel nem sokra fogtok menni. :)

2010. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom mért beszéltek kedves jobbikosok változásokról, forradalomról, szebb jövőről, mikor a jobbik nem fogja most megnyerni a választásokat.
2010. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

De legalább a maszop se fogja soha többet megnyerni.

Lehet, hogy egy kicsit majd talpraáll ha felejt a nép (mint a bokros csomagot), de a szadesznek vége. Anélkül meg nem megy ám :>

2010. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt megszállták a jobbikosok. csak nekik lehet igazuk, másnak nem fogadják el a véleményét, felsőbbrendűnek gondolják magukat, ők az árja nép.



Nem akarlak megbántani, de te egy olyan kis dulu-fuli Mszp-s nyugdíjas vagy. Nem bántásiból, de attól hogy Jobbikos vagyok, még nem vagyok az ellenséged.

De végül is megérthetnéd végre, kiolvashatnád, hogy a Jobbik sem fog bántani, hiszen pontosan a Jobbik az aki a legélénkebben a társadalom egészével kíván foglalkozni.

Miközben árad a programjából és a karakteréből, hogy a társadalmat értelmezi, egy működőképes modell szerint. Aminek minden szereplője "rétege" alkotja csak és kizárólag együtt az egész nemzetet, és a nemzet jólétének a mércéje a széles átlag. Minden erejével az eltorzult, dél-Amerikával kezet fogó társadalmi szerkezet ellen szeretne fellépni, ami sajnos már kialakult, és nem a jövő zenéje. Neked is helyed van benne, csak meg kellene találnod.

2010. márc. 2. 14:36
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
üzi-füzi? :D ez érdekes szó.... mellesleg valahol nekik is lenniük kell, nem? a többiek ott vannak a médiában, a jobbikosok meg itt....én benne vagyok egy helycserében ;)
2010. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

"De legalább a maszop se fogja soha többet megnyerni.

Lehet, hogy egy kicsit majd talpraáll ha felejt a nép (mint a bokros csomagot), de a szadesznek vége. Anélkül meg nem megy ám :>"


4 év múlva le fog szakadni az arcod kishaver :) a jobbik nem lesz sehol a következő ciklusban, ugyanúgy le fog amortizálódni mint a Miép. és bizony a szocik fognak nyerni:D

*és most szaladj és mondj meg anyukádnak hogy csúnya komcsi vagyok*

2010. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!