Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt ami pénzzel is...

Van olyan párt ami pénzzel is támogatná a magyar népet? Tehát pl aki tudja igazolni magáról, hogy több mint 60 százalékban szkíta eredetű, az kapna havonta 30 ezret?

Figyelt kérdés
Ha nincs, akkor az lenne a leglogikusabb, ha alapítanánk egyet, mert kellene végre egy olyan párt, ami a magyar nép érdekeit tartja a legfontosabbnak és ez nem csak a kommunikációjában nyilvánul meg. :)
2015. jún. 20. 14:30
1 2
 1/11 belapus ***** válasza:
87%
Szerintem ezt minden párt szívesen vállalná, hiszen semmibe sem kerül.
2015. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen van.
2015. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ha ezt te hitelt érdemlően igazolni tudod, akkor Nemzeti Emlék leszel, és halálod után kitömve a Nemzeti Múzeumba kerülsz, mint a legutolsó szkíta harcos...

:D

2015. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mivel ilyesmit nem lehet bizonyítani, (a legtöbb embernek már az ükszüleinek a származását is nehéz lenne bizonyítani) tehát nem kerülne semmibe szerintem teljesen vállalható lenne :-D
2015. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért járna bárkinek pénz azért, hogy kik voltak az ősei. Te azért mit tettél, hogy ki volt az ükapád?

Inkább az a lényeg, hogy a jelenben mit tesz az ember, mennyit dolgozik, hány gyereke van, stb.

2015. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Hogyne lehetne kideriteni azt, amit a kerrdezo kerdez! Gen terkepet kell csinalni, ami lehetseges Magyarorszagon! Most telefonrol irok, igy linkelni nem tudok, de egy jobbikus politikus ezzel bizonyitotta, hogy nincs benne zsido ver. Ezeket a vizsgalatokat nem tamogatja a TB, de 99,99%-os valoszinuseguek es senki nem kerdojelezi meg az eredmenyeket!
2015. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

@peky85


na igen, ez kapásból egy jobb Magyarország (és Európa) felé való kiinduló pont lehetne egy normális világban csak nálunk emiatt egyből elkezdenének nácizni, fasisztázni, rasszistázni a TASZfejek, remélhetőleg ha a Jobbik kormányra kerül majd kicsit háttérbe szorulnak a liberálfasiszta, nemzetellenes eszmék és ha az emberekben felébred a nemzeti öntudat új utak nyílnak előttünk :)


@ötös ezen logika szerint az öröklés is hülyeség... te mit tettél az apád birtokáért?


@ #1, #3, #4 sejtettem hogy lesz néhány libsi aki elkezd gúnyolódni. Gratulálok az intelligenciátokhoz, vagyis hát annak hiányához!

2015. jún. 20. 20:27
 8/11 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Semmi baj, mi meg a tiedhez gratulálunk.

Mi mindannyian tudjuk, hogy a szkíta faj egy különösen intelligens ága volt az emberiségnek, és a kérdésedet, de főleg az előző hozzászólásodat elolvasva szemernyi kétségünk nincs afelől, hogy te egy igazi szkíta származék vagy!

2015. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Apám birtokáért nem tettem semmit. Viszont azt az apámtól kapom, nem az államtól abból a pénzből, amit a többi, számomra vadidegen adófizető befizetett. Nem lehet a kettőt összehasonlítani.
2015. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha kiírsz egy vicces kérdést -mert ez az-, akkor ne tegyél a végére smiley-t mert, akkor tényleg elhiszik, hogy ezt te is viccnek szántad, őszinte leszek, nekem az is megfordult a fejemben, hogy jelentem a moderátornál, elvégre rossz kategóriában van...


A válaszok, amiket kaptál nem gúnyolódások, hanem szimplán rávilágítanak arra, hogy mekkora hülyeség is ez.

2015. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!