Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a gyermekek...

Mit gondoltok a gyermekek szervezett rúdtánctábor ötletéről? Teljesen normális vagy pedig egy testét pénzért áruló nőszemély példaképét közvetíti a gyerekek felé?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 21:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%

Az, hogy ez kettős mérce!

A mazsorettes lányok miatt, akik kvázi "pedofilparadicsomot" csinálnak mondjuk egy városnapból ugyanis senki sem szokott ágálni.

Egyszer megjegyeztem, hogy talán nem 12 éveseknek kéne miniszoknyában botot dobálgatva vonulni, na azért még én lettem leoltva. Ez legalább négy fal közt megy.

2015. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokan keverik a sportot az erotikus rúdtánccal. Elfogadom azt, ha valaki szerint kislányoknak nem való a rúdtánc (meg az említett mazsorettkedés), de akkor az tiltakozzon a pomponlányok, tornászok, úszók, teniszezők, futók stb. ellen is.
2015. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem túlzás. A rúdtánc alapból egy kifejezetten erotikus dolog. Ha feltétlenül "extrémebb" táncot akar valaki tanítani gyerekeknek, akkor van ezeregy másik ilyen.
2015. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%

3: Erotikus vagy sem, férfinak és nőnek születtünk. Az első szexuális élményünk már a mama hasában ér minket.

A rúdtánc sport semmiben nem erotikusabb, mint a korcsolyázás, művészi torna, balett, és így tovább.

2015. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%
Nem szimpatizálok az ötlettel, de úgy gondolom, hogy ha kereslet van rá, akkor a hiba az emberekben van elsősorban.
2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%

1) Miféle "testét pénzért áruló"? A rúdtánc nemzetközi húzósport.


2) Miért csak nők? miért vagy szexista?


3) Mi a bajod a tisztességes adófizető szakmákkal?

2015. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy tudatlanság ezen felháborodni. Ez egy sport, nem is egyszerű, egyébként férfiak is csinálják. Sajnos az emberek jó része tájékozatlan vagy ostoba, esetleg mindkettő, de nem kell velük foglalkozni.
2015. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%

Igen persze, ez egy sport blablabla... aha. És erre ki gondol úgy, hogy ez tényleg egy sport? Én is elismerem az eszemmel, hogy ezt lehet verseny szerűen csinálni, de a rúdtáncot fejben mindenki a k.rvákkal és a szexszel köti össze, még az is aki a sport jelleg mellett kardoskodik.


Ugyan úgy, ahogy nem tartom se etikusnak se becsülendőnek azt ha kisgyerekből testépítőt nevelnek (pedig az tényleg egy sport), úgy nem tartom normálisnak azt, ha az éjszakai klubok táncára tanítunk 11 éves kislányokat.

2015. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 tetro ***** válasza:
54%

fújj az erkölcstelen rúdtáncos mindenit már:

https://www.youtube.com/watch?v=5OIx_NR7x1M

2015. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 tetro ***** válasza:
2015. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!