Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért csak szövegel,...

A Fidesz miért csak szövegel, ahelyett, hogy csinálna is valamit?

Figyelt kérdés

Nyomatja ezt a nemzeti konzultációt milliókból, feleslegesen.

Ne szövegeljen, hanem tegye, csinálja.


Halálbüntetés?

Menjen és lobbizza ki Brüsszelben, hogy módosítják az EU alapjogokat.


Illegális bevándorlás?

Költsön többet a határvédelemre, képeztessen ki normális határőröket, építsen falat...stb


Menekültek?

Gyorsított eljárás, menekültkérelmek "átpasszolása".


Én is egykor Fideszes voltam.

Viszont, éppen ebből lett elegem, hogy semmit nem csinálnak, csak szövegelnek.

Ha, egy kicsit törnék magukat, ezek mind megvalósítható dolgok lennének.



Tessék, valósítsák meg, amit mondanak.


Ahelyett, hogy megvalósulna, sokszor épp az ellentéte történik.



2015. máj. 30. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezekre pénz kell. Az meg nincs.

Rengeteg erre utaló jel van. Pl a legutóbbi az adózatlan pénzt ha állampapírba fekteted 1 évig, a NAV nem kérdezheti meg honnan van.


Mit lehet ebből leszűrni? A költségvetés annyira hulladék, hogy már a maffiózók/csalók/sikkasztók pénze is jó lesz, csak adják már oda 1 évig az államnak, hogy kihúzzák a következő évig...aztán a magas kamat meg majd ráomlik a következő kormányra.


A nagy jólét, ugye?

2015. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én senkire sem szavazok, csak kívülállóként nézem a politikát, és azt látom hogy pozitív irányú fejlődés csak az utóbbi pár évben történik, és a fidesz tesz is, de Mo-n még mindig nincs megfelelő párt és megfelelő vezetés.

A kérdéseid rosszak.

halálbüntetés, menekültek, illegális bevándorlás?

Hol élsz te? Szerinted tényleg ezek az ország legégetőbb problémái? Pf.

Az oktatási rendszer sz@r és logikátlan ahogy van az mondjuk nem a fidesz hibája, mert régóta alakulgat rossz állapotba.

Nem tudom mire érted hogy nem tesznek semmit, szerintem az utóbbi 20-25 év alatt ők tesznek a legtöbbet és végre nem rombolás.. de persze még ez sem igazi.

2015. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi alakul ebből, de nem hinném hogy a politikát kellene okolni, te is csak elégedetlenkedsz. Egy olyan nép ami még akkor is elégedetlenkedik és panaszkodik amikor van étel a tányérján és tető a feje fölött az érdemel jobbat, az utóbbi 20 évben azt kaptuk ami kellett.
2015. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

"Én is egykor Fideszes voltam.

Viszont, éppen ebből lett elegem, hogy semmit nem csinálnak, csak szövegelnek."


De jó lenne, ha semmit nem csinálnának...

2015. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert mondjuk a szavazatszerzés a cél, arra meg a szövegelés sok esetben bőven elég.

Cselekvéssel meg nagyon könnyen azt mondanák nekünk az EU-ban, hogy kívül tágasabb.

2015. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amiket felsorolsz, annak jó része színház a birkának. A birka meg örömmel nyáladdzik rajta. Látod, te is rágódsz rajta és nem azon töröd a fejed, hogy valójában mi történik a színház mögött.


Ezt tanulmányozd és nézd a politikát ennek tükrében:

[link]

A szinpadon látható politika csak játék, elterelés. És a legfájóbb, hogy milliónyi birka azt hiszi, hogy a fényszórók előtt előadott játék az valami fontos valóság és boldogan veti bele magát a dagonyába.

2015. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mert mondjuk a szavazatszerzés a cél, arra meg a szövegelés sok esetben bőven elég.

Cselekvéssel meg nagyon könnyen azt mondanák nekünk az EU-ban, hogy kívül tágasabb."


Bocs de ez elég fogyatékos válasz.

Komolyan most 2015-ben jöttél rá arra hogy a politika szövegelésről szól?

Gratulálok édesem. Meg vagy áldva 50 alatti IQ-val. ^^


13:01-es válasza jó :)

2015. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, túl nyers voltam.
2015. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!