Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai pályára szeretnék...

SGT.Ben kérdése:

Politikai pályára szeretnék lépni. Pl. : Milyen kikötéseknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget szeretnék tőletek kérni. Politikusi pályára szeretnék menni.


Vicceskedök, kérem kíméljenek. Halálosan komolyan gondolom. Hülye válaszok megelőzése végett, egy két infó rólam:

- pénz nem motivál

- nagyon lelkiismeretes vagyok

- nem vagyok rasszista

- 1 oka van, hogy ezt válasszam:


Elegem van ebből a rendszerből. Nem csak M.O. , az egész emberiség érdekel. Csak az az egy cél vezérel, hogy segítsek, minél több embernek.


Egyébként eü-szakos vagyok. 19\F



2015. máj. 26. 20:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Neked mi a bajod van? Az ilyenek miatt tartunk ott ahol. Csak így tovább! cattle
2015. máj. 26. 22:20
 12/13 anonim ***** válasza:
mi az a cattle?
2015. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha van olyan párt, amivel jelenleg szimpatizálsz (nemcsak az országos pártokra gondolok, vannak egészen apró pártok is), akkor lépj be, beszélgess, vitatkozz a többi taggal, dolgozzatok ki együtt programot, ötleteket stb. Ha nincs ilyen párt, akkor alapíts egyet!


Nincs olyan végzettség vagy más hasonló, ami ehhez szükséges lenne, csak az, hogy meg tudd győzni az embereket, jó vezetőjük tudnál lenni.

2015. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!