Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikai párt...

Melyik magyar politikai párt tiltakozik a leghatározottabban a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 01:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

07:21-nek.


1. Letöltöttem, meghallgattam. Szerintem nem ugyanazt sikerült meghallgatnunk, mert én azt hallottam benne, hogy éveken keresztül hazudtak és valamit ki kellene találni, hogy ezt megússzák.


2. Csak egy dolgot mondj, amit én kaptam és nem fizettem (fizetek) érte keményen.


3. Ha akkora nagy spíler a gordonka, akkor itthon miért nem tud semmit csinálni?


És ezekhez a válaszokhoz nem kellett jobbikosnak lennem. Bár megmondom őszintén, amit az mszp és a fidesz csinál, engem egyre inkább a jobbik karjaiba hajt.

2010. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
71%

Az a legjobb, hogy

"El van adósodva az ország, amit nem az MSZP csinált, mert 1980-as években vettek fel rengeteg kölcsönt."


Na, és a nyolcvanas években ki kormányzott? Talán nem az MSZP más néven? Csak azóta kihullott belőlük egy M betű!

De igazán korlátolt embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki bevegye azt, hogy ezeknek aztán semmi közük az MSZMPhez. A főnökeik mind vezető kommunisták voltak! A pufajkás Horn, a Havas Szófia, a Lendvai főcenzor, a kiszes Gyurcsány, még a pártot is a Nyers Rezső alapította. Ha véletlenül jön egy új arc, vagy ezekhez idomul mentálisan, vagy kiutálják.


Egy különbség mégis van az MSZP meg az MSZMP között. Az, hogy az MSZMP-ben még ott volt Kádár, aki legalább tényleg elhitte azt a kommunista marhaságot, nem is maradt utána semmi, csak egy szovjet gyártmányú színes tévé. Na, ő soha nem engedte volna, hogy ilyen vadkapitalista népnyúzókká változzanak át az egykori csicskái. Halála után ezek már csak a saját zsebüket tömték, a csóró birka nép meg rájuk szavazott, pont azért, mert azt hitte, hogy majd a kádári politika jön vissza. Na, az nyolc év alatt, különösen az utóbbi négyben végleg megkapták. A legtöbb szerintem már rég utcára került. Ezért is nem tud megint az MSZPre szavazni, mert a híd alá nem mennek közvéleménykutatni...

2010. febr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!