Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikai párt...

Melyik magyar politikai párt tiltakozik a leghatározottabban a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 01:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

Én pont azért megyek el szavazni, hogy bármi más, csak nehogy a jobbik nyerjen...

Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol korlátolt neonácik kormányoznak!

2010. febr. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

te meg ne neonácizz már.

Akármilyen férgek is vannak a követőik közt vagy szégyellni való morvai meg a gárda, ez olyan mint mikor minden nem-jobbikost lezsidóznak a tisztán látók...

2010. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Én meg nem szeretnék olyan országban élni, amiben jelenleg élek, ahol a kormányzati politika abból áll, hogy (az öszödi politika óta bevallottan) lopnak-csalnak-hazudnak reggel éjjel meg este, eközben pedig a tisztességes magyar embereket nácizzák, fasisztázzák. Elég volt! Szebb Jövőt!
2010. febr. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

"Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol korlátolt neonácik kormányoznak!"


nem unod még?!


én meg olyan országba nem szeretnék élni ahol az ember már megfullad az adóktól de még is ilyen sz@r a színvonal

ahol megtámadnak az utcán

és ahol ilyen álszentek vannak mint Bajnai aki éppen csak adót csalt és nyomoznak utána

röhej


mi mind ott leszünk és jobbikra szavazunk

te meg kapirgálj tovább a szemét dombodon

Magyarság nem is emberiség szégyene mert az vagy


aki testben lélekben ép az jobbikos! és rájuk szavaz

2010. febr. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

"Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol korlátolt neonácik kormányoznak!"


és a Jobbik hol náci te nagyon hülye?!


ez még lemaradt

2010. febr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindegy, hogy melyik párt szidja jobban?

Egytől egyig rettegnek a Jobbiktól. Hogy miért?

Mert az mszp\fidesz\mdf\szdsz\lmp ugyanaz a párt, ugyanazok irányítják.Találjátok ki, hogy kik....

2010. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
Mi az a Jobbik???
2010. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 X. Maté ***** válasza:
20%

1- Az Öszödi beszédet kérlek töltsd le él hallgasd végig, mert azok a kiragadott részek igen csak kevesek, amit meg mutattak a médiában. Semmi baj nincs azzal a beszéddel, azt nem a nyilvánosságra szánta. Abba annyi van, hogy Gyurcsány annyit mond, hogy elege van és változtatni akar! Ebbe nem tudom, hogy mi a rossz.


2-Szerinted hogy lehetnének kevesek az adók? El van adósodva az ország, amit nem az MSZP csinált, mert 1980-as években vettek fel rengeteg kölcsönt. Persze kapni mindig jó, de te azért nem adnál semmit?


3-Örülhetünk, hogy Bajnai elvállalta a kormányzást. Senki nem akart erre az időre miniszterelnök lenni. Úgy voltak vele szerintem, hogy lehúzza Bajnai ezt a kevés időt, mert valakinek le kell. Ahoz képest külföldön (nem tudom pontosan, hogy melyik országban) használják a válságmegoldó programját.

2010. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Miért bántjátok Morvai Krisztinát?Mert egy kis színt meg életet visz a Jobbik-ba? Meg nagyon ügyesen is beszél! Én ezt mondom,pedig a FIDESZ-re fogok szavazni.
2010. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
7:21- nek: Te egy kihalófélben levő állat vagy, hála istennek....
2010. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!