Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, kik ideológiailag a...

Ti, kik ideológiailag a fidesz és a jobbik között hezitáltok, ti miben értetek egyet, és miben nem a fidesszel valamint a jobbikkal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem az ideológiában van a nagy különbség.

Hanem a háttérhatalom kiszolgálásában, a nagytőke befolyásában, és a korrupciós érintettségben.


Az ideológiában szinte elhanyagolható!

2010. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Én sok éven át fideszes voltam, a keresztény hazaszerető elvekkel értettem egyet. Most már jobbikos vagyok, mert kiábrándultam a fideszből. Nekem túl liberálisak és lazák lettek. Az én értékrendemhez jobban illik a radikálisabb vonulat.
2010. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:08

Szintúgy. Orbán kezd kicsit langyosabb vizekre evezni + nem tetszik amit mostanában csinálnak. Gondolok itt 2006 okt 23-ra, a liszaboni szerződése, a közpénzes ügyek titkosítására stb...

2010. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%

Olyan jól mulatok azon, hogy az okos honfiak és honleányok beveszik ezt az ostoba politikai marketinget, amit a pártok nyomnak az orrunk alá.:)

Egyik parlamenti és leendő parlamenti párt mögött sincs elv, klasszikus politikai hitvallás, ezek vállalkozások, amelyek különböző reklámszlogenekkel akarják növelni "piaci részesedésüket". Ennyi.

2010. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

A fő különbség:

A Fidesz demokrata.

A Jobbik meg nem.

(Most jön majd, hogy de, meg hogy választásokon választják meg, meg ilyenek, de itt nem erről van szó.


Egy párt, ami ilyen tahó módon lép fel az ellenségeivel szemben, ami egy nemzeti ünnepen kalodába zárt ellenzéki politikusok leköpködéséről fantáziál, ami be akarja hívni az iráni gárdát, mert Irán milyen jó hely, ami hatalmi szóval akarja irányítani a tudományt, vagy aminek a szavazói a kurucinfót élvezettel olvassák - na az a párt nem demokrata.)

2010. febr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%
A pártok honlapján fent van a program. Olvass bele a számodra fontos témákba. Akkor legalább azzal nem tudnak becsapni, hogy kinek mi van a programjában. Mondhatnak akármit a tv ben.
2010. febr. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%
Semmiben!Mindenben!
2010. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
Akkor hezitalgass meg egy darabig meg van egy kis ido.Aztan egy honap mulva mar tudni fogod mit tegy.Addigra mar teljesen kibujik a szeg a zsakbol es bevadulva probal FideszMszp tenni kozosen a Jobbik ellen.Persze mindig ugyanazzal az ocska,igenytelen dumaval.Nem veszik eszre hogy mar senkit sem erdekel.
2010. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Igazad van!Kibújt!
2010. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tényleg kezd kibújni, az mszp-fidesz vállvetve ócsárolja a Jobbikot, tudjátok, hogy miért? mert a Jobbik belekavart a langyos pocsolyába, ráadásul el akarja számoltatni őket.Úgy gondolják, még most kell elnyomni a Jobbikot, mert ha a választásokon jó eredményt érnek el, akkor felhívja a hezitáló emberek figyelmét rájuk.Nem most, hanem négy év múlva, úgy tűnik elsöprő lesz a Jobbik győzelme. És akkor nekik annyi:)))
2010. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!