Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Eu...

Mi a véleményetek az Eu rendfenntartó alakulatáról? Mi az értelme, mi lesz a feladata?

Figyelt kérdés

Nem értem minek, ha csak nem a renitens rabszolgák megfékezésére?


Van Nato, interpool, minden nemzetnem rendőrsége, "gárdája" katonasága, titkosszolgálata, rendfenntartó alakulatai, ENSZ csapatok Stb, minek még ez is?


[link]


2010. febr. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még erről,és a cikk elolvasása után azt tudom mondani:ha ez tényleg igaz,elég ijesztő.

Kicsit hasonlít ez az alakulat a Resident Evil-ben lévő U.B.C.S.-re, az Umbrella saját katonai alakulatára...

2010. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez eléggé dúrva, de a fegyvertelen masírozó gárdától kell félnünk a kormány szerint nem ezektől. pfff...
2010. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 X. Maté ***** válasza:
Hát én egy forrás alapján nem bizonyosodok meg egy dologról. Azért, mert mondta valaki, nem biztos, hogy igaz, de akár ferdíthettek is... Ez a baj itt! Valaki hall, vagy olvas valamit, az biztos igaz, de a következő véleményt már lesz*rja.
2010. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én egy forrás alapján nem bizonyosodok meg egy dologról.


Még is milyen médiából szeretnél hallani?


Az olyan médiákból, akiknek a gazdái elolvasatlan elfogadták, minden külön feltétel nélkül a Lisszaboni szerződést?


Nem viccelj már!

2010. febr. 25. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem h nem az amivel ijesztgetik az embereket!
2010. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!