Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A menekülttáborokat miért nem...

A menekülttáborokat miért nem teszik zárttá?

Figyelt kérdés

Érthető, hogy mindenféle EU-s hülyeség miatt kell valamit kezdeni a menekültekkel.


De, miért tiltotta meg Brüsszel pár éve a zárt rendszerű menekülttáborokat?


Sokkal jobb megoldás lenne a zárt rendszerű.Ki tudja, hogy milyenek ezek a menekültek.

Lehet, hogy dzsihadisták, ISIS tagok.


Ha már be kell őket engedni, legalább ne szóljanak bele senki, hogy zárt rendszerű táborokat használjunk.



2015. máj. 19. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Mivel nem börtönök, nem elítélt bűnözők laknak ott.

(Nem a saját véleményemet írtam le hanem azt amire a kérdező kíváncsi volt, ha csak ezért pontozna le valaki...)

2015. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Azért tiltották be, mert akik megszavazták, fogdaszerűnek képzelték el a zárt menekülttáborokat.


Bár, azt nem értem, miért szólnak bele. Bizonyos tekintetben egységesebb a tagok szabályzata, mint Amerikáé. Egy ilyen problémát az országokra bíznék. Ezzel kapcsolatban lehetne szavazást kiírni. Akár EU-s szinten is. Az eredményt persze országokra lebontva, és úgy alkalmazva.

2015. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert a döntéshozók életükben nem láttak még menekülteket.
2015. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is zárttá kell tenni. Csak azt nem értem, hogy egyesek minek erőltetik, hogy az országot elárassza egy rakás nem európai idegen, akiknek még a hátterét sem lehet felderíteni?
2015. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!