Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova süllyedhet még az mdf és...

Hova süllyedhet még az mdf és az szdsz?

Figyelt kérdés

Lesz még olyan magyar ember, aki rájuk szavaz?


http://www.youtube.com/watch?v=oj4QJCds5WQ


A béka feneke alatt vannak!


Dávid Ibolya már bizonyította, hogy mszp érdekeket és saját érdekeit képviselte, most meg konzervatív pártként megjelenik nekünk az szdsz párttal együtt.

Ilyen hazug, gerinctelen pártra nincs szükség a parlamentben!

Remélem Dávis Ibolyát le fogják csukni a folyamatban lévő vádakkal kapcsolatban.


2010. febr. 24. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
:D Bocs, te intellektuális xargombóc!:) Aki erre a viccoldalra érveket felvonultató szakmai vitára jön fel, az akkor nagy barom, hogy jól lakna belőle egész Pápua-Új-Guinea!:D Észérveket itt?:D Ma nagyon jól mulattam, köszönhetően a hozzád hasonló vadtulkoknak!:D
2010. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem csak erről az oldalról van szó, hanem bármely általános közegről. Voltam már Fideszes és MSZP s lakossági fórumokon, és köpni nyelni nem tudtak a jelölt urak.

Pedig nem voltam még hangos sem, nem hogy durva, nem vádaskodtam, csak kérdeztem.Ezen az oldalon? Teljesen mindegy hogy az élet milyen területén, vagy hogy hol, az embernek embernek kell maradnia. Nem az a jellemtelen akinek esetleg nincs igaza, de van bizonyítéka az igazát megvédeni, van alapja, háttere, kimondani dolgokat.

Az a jellemtelen és ostoba ember akinek semmi háttere nincs, és csak harsogja amit hallott!

2010. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Nem unjátok még az ülj le egyes dolgot jobbikosok? Folyamatosan ugyanazokat a betanult dolgokat ismétlitek újra és újra."


és ti nem unjátok a Jobbik szapulását?

miattatok ilyen az ország nem tűnt még fel???!!!

ja nem

egy párt van aki Magyar az a Jobbik


és ha most azzal jönnél hogy "nem hallgatunk meg más véleményt" erre csak az a válaszom volt 20 évetek...


nem tudom melyik vagy, fidesz vagy mszp de ezek ketten most készülnek koalíciót kötni... féltik a kis szemét dombjukat

vagy mdf szdsz erre nem is mondok semmit


vagy egyik sem? én is letagadnám a helyedbe...


nekünk legalább vannak elveink jövő képünk programunk és remek politikusaink?


nálatok meg van ugyan ez? bár ez csak költői kérdés...


féltek a Jobbiktól és csak nyomjátok ugyan azt a szöveget mert nem láttok semmit de sírni tudtok hogy ez nem jó meg az nem jó...

2010. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lenne a kérdésem az igazi belevaló MAGYAROKTÓL(Jobbikosok...).Ha ennyi nagy magyarországos matricákat ragasztgattok meg ennyire magyarok vagytok,és arra kerülne a sor,hogy megkel küzdeni a hazátokért.Oda mernétek állni a harctérre =)?Gondolom van akinek gyereke van,bár ez ritkaság,mivel a Jobbik nagy része 18-25 korosztály..Szóval válaszolnátok ti ŐSMAGYAROK =)?
2010. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem az MDF.Hanem az hova sűllyed aki majd rájuk fog X elni
2010. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"07:00"

mindenki magából indul ki ahogy te is

és bár milyen hihetetlen nem mindenki gyáva mint te...

2010. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Katona vagyok...

Ez nem jött össze:D...És nem a jobbikra szavazom,de minket küldenének el a pi*ába,hogy visszaszerezzünk mindent...Ti meg majd csak Xelgettek,és hajtogatjátok a NAGY MAGYARORSZÁGOT meg ezeket,amikor egy senkházi besz*ri alakok vagytok....


Szóval te odamernél állni =)?

2010. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ennyi:D...
2010. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!