Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a Jobbikoso...

Miért van az, hogy a Jobbikosok 18 éves korban is már csak egymással hajlandóak barátkozni?

Figyelt kérdés
Osztályomban 4 olyan ember van, aki radikális, Jobbikos, állításuk szerint nagy nemzeti öntudattal vannak megáldva. 2 fiú és 2 lány. Nemrég létrehoztak az egymás közti közösségüket, azóta az osztály többi tagjához csak akkor fordulnak, ha valamire szükségük van tőlünk. Miért van ez? Miért képes a politika megosztani így egy eddig tök klassz osztályt? Amúgy 17-18 évesek.
2010. febr. 24. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
A nemzeti öntudat megőrzésének egyik alapja a közösség...
2010. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
ja hülye Jobbik... úgy látom te sem vagy okosabb ne haragudj
2010. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

De most komolyan ilyen buta kérdést feltenni...

Majd szerinted az "rockerek" mindig a "rapperekkel" lógnak, vagy mi? Teljesen normális, hogy azonos gondolkodású emberek csoportokat alkotnak...

2010. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

4 emberről általánosítasz le több százezerre?


az én egyik legjobb barátom liberális eszméjű és gyűlöli a jobbikot. Mégis jól megvagyunk.

2010. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez baromság. Nekem van balos,szélsőbalos barátom is,és mégsem utáljuk egymást(jobbikos vagyok), egyszerűen nem traktáljuk egymást a saját ideológiánkkal,igaz nem is fogadnánk el a másikét.
2010. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor ők miért szedik szét az osztályt, csak mert őket fanatikusan érdekli a politika és elköteleződtek egy pártnál?
2010. febr. 24. 16:59
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Mert hülye nácik. Ezt akartad hallani, nem? :P


Egyébként én sem értem pontosan, mellesleg én is radikális nemzeti érzelműnek vallom magam, de eszembe nem jutna más beállítottságú, de amúgy értelmes emberekkel nem barátkozni. Sőt, éppen attól tágul az ember látóköre, ha más véleményeket megismer, azokról beszélget, vitatkozik.

Szerintem ők most örülnek valami erős összetartozásnak (sok embernek kell az ilyenfajta élmény), ha elég intelligensek, később úgyis rájönnek, hogy van értelmes élet a Jobbikon kívül is. Ha meg nem, hát nem is kár értük. :P

Esetleg beszélgess velük, mutasd meg nekik ezt a szöveget.

2010. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor ők miért szedik szét az osztályt, csak mert őket fanatikusan érdekli a politika és elköteleződtek egy pártnál?"

mert szerinted mindenkinek hasonlónak kell lennie?


ennyi erővel a rockerek, rapperek, kockák, élsportolók stb-k is "szétszedik" az osztályt.


ennyire zavar hogy te nem vagy a közösségük tagja?

2010. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
utálom a politikát
2010. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem csak engem zavar, és nem is az, hogy nem vagyunk a tagja. Hanem, kis osztály vagyunk, 14 fő és tök rossz, hogy most így 4-en kihúznak. Mert szabályosan lenéznek mindenkit azóta, amióta így külön vannak, meg mindenre azt mondják, hogy mi ehhez nem érthetünk. Sőt, még olyat is mondta ma egyik osztálytársunkra, hogy ő egy rohadt fehér cigány, persze, csak a háta mögött, mert a barátja cigány...
2010. febr. 24. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!