Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány politikus...

Szerintetek hány politikus megy majd el a meggyilkolt 92 éves néni temetésére?

Figyelt kérdés

bővebben lent:


http://www.youtube.com/watch?v=pYiy12Q_NOI


http://www.youtube.com/watch?v=rJ5Kg_YICAU


Én direkt nem írok semmit, nehogy az legyen megint hogy provokálok, pusztán azt szeretném, hogy minél több emberhez jusson el az igazság.


Vélemények?


2010. febr. 24. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
De könyörgöm, ezen van bármi meglepő? Minden politikai párt ott képviselteti magát, ahol neki érdekében áll megjelenni. Ne higgye senki, hogy azért mennek ki temetésekre például, mert annyira együttérzőek. És ez minden hasonló esetre igaz.
2010. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Egy sem. Fontosabb lesz nekik a holokamu büntetés kidolgozása.
2010. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

A Jobbik és/vagy a Gárda szerintem ott lesz.

Magyar ember temetésére ugyan miért menne el FIDESZ-MSZP-s zsidó?

2010. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

16:32


Tehát a parlamenti pártok képviselőinek nem áll érdekében megjelenni a legyilkolt magyar emberek temetésén. Őket nem érdekük képviselni. Értem, tiszta sor.

2010. febr. 24. 19:41
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés!

Szerintem minden politikus ott lesz,aki ott volt Marian Cozma,és Szögi Lajos temetésén!

2010. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem érted hogy hogy értem. Nem kell kiforgatni. Mindkét oldalon nagyon jól láthatóan jelen van, hogy hol jelenik meg érdekből.
2010. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy a cigánygyilkosok áldozatainak temetésén mind ottvoltak.
2010. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
12:22 Már bocs de a magyarokba van annyi emberség hogy nem szokásuk 92 éves öreg néniket ölni...
2010. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Majd megint lesz cigánytemetés, ott lesz 5 köbméter ismert ember, és sírnak hogy itt a nacionalizmus és jön a világvége... ismét jön a képmutatás. De itt meg csak megvonják a vállukat a politikusok...egy nyugdíjassal kevesebb.
2010. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
én azt nem értem hogy ugyan mi a fenének kéne valakinek megjelenni akinek semmi köze nem volt a nénihez...Szerintem az emberek nagy része örül hogy nem kell temetésre menni.HA engem valaki kinyírna ,politikai ügy lenne belőle...és pár olyan ember megjelenne aki csak arra várna hogy mikor lesz már vége....na tuti forognék a sírban akkor mikor még le se tennének.A temetésre az menjen,aki a halottat ismerte,szerette,és komolyan szeretné megtisztelni a jelenlétével.
2010. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!