Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy meglepetésre számítasz a...

Nagy meglepetésre számítasz a választásokon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy gyakorlatilag meg van a Jobbiknak az összes választó körzetnem az indulási lehetőség" kopogtató cédula". Annyira könnyen ment, hogy a közvélemény kutatások valahogy nagyon nem azt adják vissza ami a valóság.


Az LMP is bejut remélem.


2010. febr. 23. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én arra gondolok, hogy fidesz részéről nagyon nagy az önbizalom és csak kívülre mutatják, hogy mennyire nyerőek.


kopogtatót begyűjteni szerintem annyira nem nagy szám. a választás lesz a lényeg.

Hogy meglepetés lesz e? poén lenne ha a jobbik nyer, de nem iszom előre a medve bőrér, én egyenlőre arra számítok, hogy a fidesz nyer, és majd 4 év múlva visszatérünk a témára.


Jobbikos vagyok és emellett én örülnék ha az LMP is bejutna. Azon agyaltam, hogy a kopogtatómat meg apámét és még -12 ismerősét odaadjuk nekik, ha kell. Jobbiknak már megvan, nekik nem kell már. Szerintem fontos lenne, hogy minél többen indulhassanak. Nem szép a fidesztől, hogy ezt az esélyt el akarja venni a kis pártoktól.

2010. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

na ja a Jobbik ad esélyt és nem akar több kopogtató cédulát ha már összegyűlt... de így is hoznak még nekik :-)


az mszp meg a fidesz de főleg most a fidesz "csak azért is"

elven elveszi (el akarja) venni a lehetőséget mástól

nem is vártam mást tőlük...


megérjük még az mszp fidesz koalíciót

a két szélsőséges párt egymásra talál, hisz nem akarják hogy boruljon a kártyavár

de borulni fog


JOBBIK!

2010. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem is hülyeség!

Beszélek én meg a körzetem Jobbikk irodájával, lehet hogy még gyűjteni is érdemes lenne nekik.

2010. febr. 23. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy új dobfelszerelés jó lenne. :D
2010. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy új dobfelszerelés jó lenne. :D Mert elakarod mejd játszani a Gyurcsány takarodjcimü számot. :D
2010. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire. :D
2010. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fityesz bukni fog
2010. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na nízd már egy bolsi.
2010. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a választás utáni egy-két hónapra leszek kíváncsi.
2010. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!