Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Lehet Más a Politika elérte az 5%-ot a legfrissebb kutatás szerint?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy benn lesznek a parlamentben.


[link]


2010. febr. 23. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
ha bejut kíváncsi leszek hova fog húzni de van egy tippem
2010. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Hibahatáron belül van az elmozdulás. Hogy valós trendet jelent-e, arra még pár hetet várni kell. Ha tényleg valós, abból az látszik, hogy az LMP fő vetélytársa az MDF, mert amennyit az egyik nyert, a másik annyit veszített.
2010. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Na, már csak ez hiányzott. Ilyen irritálóan arrogáns képű, mindentudó kispálos egyetemisták hiányoztak már csak a Parlamentből.
2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Sok sikert nekik.

Nem árt a politikai vérfrissítés.

2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nyugodj meg ezek a kerékpározó, kávéházi zsidó gyerekek nem jutnak be.

A felmérés leginkább befolyásolásra alkalmas, többre nem. Biztos, hogy 5% alatt lesznek, így a parlamenten kívülről zöldülhetnek továbbra is.

2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
51%

Ha-ha

Remélem hogy NEM! jutnak be MAX 0,1%ot adnék nekik (lehet hogy sokat mondtam:s)

Jobbik hajrá!!!

Szebb Jövőt!

2010. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg nem fog bekerülni, de én adok nekik egy szavazatot (kéretik most ezt olvasva a lefelé mutató piros kis kézre kattintani!). Kell a vérfrissítés, kell, hogy végre zöldek is legyenek a parlamentben, és az elvtársak helyett és mellett végre fiatalok is labdába rúghassanak.
2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet arra jövőképet építeni, hogy "zöldek". Ez csak egy aspektusa a politikai felfogásnak, de ezen kívül egy szürke gyerekcipőben járó kozmopolita párt. A Jobbik pl. legalább ennyire "zöld", ha a környezetvédelmi törekvéseiket nézzük, de nekik konkrét céljaik és elhatározásaik vannak mindennel kapcsolatban. A vérfrissítés velük is meg lesz oldva. Tehát részemről oda megy az X. Lehet engem is lepontozni. :)
2010. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

"Jobbik hajrá!!!

Szebb Jövőt!"


előre Jobbik

Szebb Jövőt! :)

2010. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok nekik. Nekem az ajánlószelvényem szerintem nekik megy, had tudjanak jelöltet állítani. Ugye aki a kicsit nem becsüli...
2010. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!