Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen június 4-e nemzeti...

Legyen június 4-e nemzeti Trianon-emléknap?

Figyelt kérdés

Ha valaki szeretne tenni ezért...

[link]


2010. febr. 23. 15:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt unom hogy ebből vitát csinálunk!Természetesen legyen emléknap!Mindent vissza!
2010. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi is marad az ország, attól még emlékezni kell, pont azért, hogy tudják, a magyarság nem csak annyiból áll, amennyit meghagytak.


Egyébként pedig soha nem lehet tudni, mi lesz később. Azt se várta senki a 80as évek közepén, hogy majd egyik napról a másikra szétesik a Szovjetunió, és az oroszok egy puskalövés nélkül feladják Európát. Mégis így történt. Egy szerencsés történelmi szituációban mi is visszaszerezhetjük még a területeinket.

De a minimum az autonómia, meg az, hogy fellépjünk a rajtunk röhögő, magyargyűlölő viccállamok ellen, akik például 5000 euróval büntetik azt, aki magyarul megszólal. Az európai unióban! Azért teszik ezt, mert látják, hogy velünk bármit meglehet, úgyse teszünk ellene semmit.

2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
3%

"Egyébként pedig soha nem lehet tudni, mi lesz később. Azt se várta senki a 80as évek közepén, hogy majd egyik napról a másikra szétesik a Szovjetunió, és az oroszok egy puskalövés nélkül feladják Európát. Mégis így történt. Egy szerencsés történelmi szituációban mi is visszaszerezhetjük még a területeinket. "


És különben is,arra sem számitott ma senki hogy befingok az irodába. Körülbelül ilyen kapcsolat van Trianon és a Szovjetúnió szétesése között

Jó lenne már a biliből kihúzni a kezünket..

2010. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
13%
A határon túliaknak akkor fontos az anya ország,amikor esély van valami adományra,segélyre,ingyen vendégségre az anya országban.Aki annyira MAGYAR akar lenni mint a Jobbikosok,miért nem jön haza,ahol tényleg Magyarként élhet?Mert dolgozni kell?Meg nincs kolbászból a kerítés?Vannak Szlovákiai Magyar barátaim,eszük ágába sincs ide költözni,simán kiröhögnek bennünket!Ők azt mondják Szlovákok.De valamikor ide tartoztak,de arra nem emlékeznek!(meg inkább Szlovák rendszámmal autóznak a NAGY MAGYAROK IS)
2010. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
94%

A bili, tudod, az az, amiben Kádár hagyta mentálisan ezt a nemzetet. Hogy még beszélni se lehetett a határon túliakról 40 évig. Azért tartunk itt, hogy ez egyáltalán kérdés legyen.

Szerencsére azért évről évre több embernek nyílik ki a szeme, és hiszem, hogy megérjük még, hogy legfeljebb csak a komcsi pártházban penészedő munkásőr múmiák fogják a régi gondolkodásmódot követni.

2010. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy legyen! Ha megemlékezünk a holokausztról, meg a kommunizmus áldozatairól, akkor ideje volna erről is!


Azt meg nem értem, hogy a liberálisoknak a határon túli magyar miért kevesebb, mint az itthoni? Miért kéne nekik ideköltözni? Ott születettek! Felvidéken a Magyar otthon van! De ugyanúgy otthon vannak Erdélyben, délvidéken, kárpátalján vagy éppen Szentlászlón.


Az autonómia kiharcolása pedig a minimum, a tőlünk rabolt területeken illő volna autonómiát adni az ott élő magyaroknak.

2010. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 bumbi02 ***** válasza:
3%

nahmármost.. mondjatok olyan államot már pls ahol 5000 eurora büntetik azt aki magyarul megszólal.. mert vki irt ilyen hülyeséget...

amugy meg.. jobbik plakátot idéznék: magyarország a magyaroké...ez alapján fogadjuk el: szlovákia a szlovákoké, románia a románoké, horvátország a horvátoké és ukrajna az ukránoké...

2010. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
100%

Már aláírtam:)

nagyon rég:)

de hát TRIANON ne legyen?Hiszen magyarországot csonkolták meg!

bezzeg ez nem (nemzeti) gyásznap /nekünk az!/

ha meg c*gányt ölnek már hohó...mát naptárba is be kell írni...

tiszta röhej ami itt folyik!

Tegyünk Magyarország feltámadásáért!

Szebb jövőt!

2010. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Nyomban. Még kb negyed éve alá is írtam. :)
2010. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

16:29 vagyok.


Valakik k*rva jók szövegértelmezésből. A fent jelölt válaszban leírtam, hogy én eddig is emléknapnak tekintettem, erre az összes többi hasonló válasszal ellentétben az enyémet lepontozzák. Miért ne tekinthettem volna eddig is annak? Elvégre a mai napig meghatározza a politikát. Igaz, hogy utána megjegyeztem, hogy kicsit sok emléknap van, de ennek volna értelme. Elmagyarázná valaki miért tette. Nagyon sz@r ez az indoklás nélküli pontozási rendszer.

2010. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!