Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mit gondoltok az...

Jobbikosok, mit gondoltok az EU tagságról?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, nekem a véleményem az, hogy egyenlőre, rövidtávon nem szabadna kilépni.

Erre vannak racionális érvek is.A magyar gazdaság most nullán áll, meg kellene erősítani.

Ha sikerülne, hosszútávon lehetséges lenne a kilépés.Illetve, a tagság szabadkereskedelmi egyezményre való cseréje.


Illetve, attól is függ, hogy az EU mennyire kezdi el nyomni ezeket liberális, nemsemlegesítős,transzvesztita, bevándorló imádó hülyeségeket.

Amint változtatna ezen a hozzáálláson, máris eggyel kevesebb ok lenne a kilépésre.

De, sok jót nem remélek, mivel jelenleg az Európai Néppárt van többségben és ők alig különböznek a S&D frakciótól.Gyakorlatilag ugyanaz az irányvonal.Alig lehet megkülönböztetni az S&D-t meg az EPP-t.

Az Alde meg még ezeknél is rosszabb lehet.


Jörg Haidert is szívatták rendesen, igaz, az ő idejében még az S&D volt a domináns frakció az EU-ban.



2015. máj. 3. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Kb. ugyanaz a véleményem mint neked, még maradnunk kell!
2015. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
EU hátán megerősödünk aztán kilépünk ?
2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobbikosok 90%-nak valami ilyesmi a véleménye (így nekem is)...
2015. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jobbikos, ezert mondom hogy az EUbol valo kivalas egy minden alapot nelkulozo, irrealis jobbikos fantazmagoria. Baromsagnak is mondhatnam.


Kezd erre rajonni Vona is egyebkent. Mar csak azt kell kitalalnia mit csinaljon Morvaival meg a kisnovakkal meg a tobbi eu-ellenes droiddal.

2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szántóvető ***** válasza:
eu egy szükséges rossz,inkubátor az országnak jelenleg.
2015. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

"az EU mennyire kezdi el nyomni ezeket liberális, nemsemlegesítős,transzvesztita, bevándorló imádó hülyeségeket. "


Ja igen: az EU csak a ti fejetekben nyomja ezeket. Amugy nem.

2015. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Ja igen: az EU csak a ti fejetekben nyomja ezeket. Amugy nem."


Igenis nyomja.


Transzi az EU egyik alapintézményében:

[link]


A külső bevándorlást pedig a legtöbb, vezető nyugati politikus támogatja, ahelyett, hogy a saját népük demográfiáját hoznák helyre.

2015. máj. 3. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

"tipikus jobbikos forditott logika: amennyiben nem allitjuk falhoz a melegeket, transzvesztitakat, bevandorlokat, akkor maris "nyomjuk" oket."


Ez még semmi.

Nekem az a kedvencem, amikor rád fogják, hogy te is közülük való vagy.

2015. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ráálltak a Jobbikosokat érintő kérdésekre mostanában. Jobbikosként olyan nagy véleménnyel nem vagyok az EU-ról, de nem is ítélem el mert egyesek annak idején igennel szavaztak a belépésre. Ez a demokrácia, a többség így döntött, és ezt tiszteletben tartom. Bár annyit észrevettem (na azt a hatalmas gazdasági fellendülést még 10 év után sem vettem észre), hogy egyre több államnak vannak olyan problémái, amivel kapcsolatban a kilépéssel fenyegetőznek, és ezt rossz előjelnek veszem.
2015. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szántóvető ***** válasza:
100%
10-es én is tiszteletben tartom az eddigi parlamenti választásokat.de már közel 600e Magyar dolgozik külföldön a nagy demokrácia közepette.és lesz ez még rosszabb is mert az elvándorlás nem áll meg.
2015. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!