Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszületett a holokauszttagad...

Megszületett a holokauszttagadásról szóló BTK-módosítás. Szükség volt rá? Hogy fog ez majd működni?

Figyelt kérdés

Az Országgyűlés utolsó munkanapján szavazta meg a törvényt a kormánytöbbség. 3 évig terjedő szabadságvesztés lehet a büntetés. Itt van a szövege:


[link]


2010. febr. 22. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Számomra több dolog miatt is aggályos.

1. Alapvető emberi jog a szólásszabadság és a szabad vélemény-nyilvánítás. Ez a törvény ezzel szembemegy.

2. Mivel én nem éltem a holokauszt-történetek szempontjából érintett időben, így nem tudhatom, hogy HITELES forrásokból származik-e a holokauszttal kapcsolatos bárminemű információ. Mert ha törvényileg szabályozzák a kötelező állásfoglalást, akkor előbb hitelesített, minden kétséget kizáró módon kell alátámasztani* minden holo-infót.

3. Miért pont a holokauszt tagadása bűn? Akkor lenne igazságos, ha a tatárjárás-tagadást, török uralom tagadást, kommunista-diktatúra tagadást is büntetnék. Vagy ha elégetnének máglyán, ha azt mondanám, hogy Jézus nem is létezett és Isten sincs.



*Érdekesség: édesapám turistaként járt Auschwitzban még nagyon régen és ott, akkor hiteles infóként 4M zsidó kiirtása volt az adat, ez mára már jócskán megnőtt. Szerintem a "pozitív holokausztváltoztatás" is legalább annyira bűnös elferdítése a tényeknek, mint amennyire a tagadását tartják bűnnek.

2010. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Magam részéről lelkes holokauszt revizionista vagyok, és mostmár kezdek attól tartani, hogy ezért gázkamrába küldenek :)
2010. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekesség: édesapám turistaként járt Auschwitzban még nagyon régen és ott, akkor hiteles infóként 4M zsidó kiirtása volt az adat, ez mára már jócskán megnőtt. Szerintem a "pozitív holokausztváltoztatás" is legalább annyira bűnös elferdítése a tényeknek, mint amennyire a tagadását tartják bűnnek."


Nem nőtt meg, sőt csökkent. 1991ban hivatalosan lecserélték az emléktáblát. A mai táblán már csak 1.1M áll..

2010. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült igazi kis gumitörvényt alkotniuk, amire mindent rá lehet húzni.


Például, ha én felteszem azt a matematikai kérdést, hogy:


1)

ha 1 krematórium 3 óra alatt kremál el 1 embert, akkor 2 krematórium 1 millió embert száz + mennyi év alatt kremál el?


2) 2100-as évekre végezni fog?


3)

Számolj a kötelező állási idővel, ami emberenként fél óra, és így kétszáz + mennyi év jön ki?


4) egy logisztikai kérdés a végére

Hol tárolnád az egyes esetben vázolt >100 évig a kremálandó holttestek százezreit?


Tehát, ha én ilyen logikai kérdéseket tennék fel is elkövetném a holokauszt tagadás bűntényét.

Magyarán, nem csak állítani, KÉRDEZNI is bűn!


Így akarnak a holokamu legendából DOGMÁT csinálni, azaz megkérdőjelezhetetlen tanokat (istent tagadhatsz szerintük, de a holodogmát NEM)

2010. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ALÁÍRTA!!!!


ez hihetetlen...

mi van itt!?

2010. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!