Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország kilép az...

Ha Magyarország kilép az EU-ból, mi lesz azzal a 600. 000 magyarral?

Figyelt kérdés
2016-ban véglegesen kívánom elhagyni Magyarországot,nem jönnék haza többet. Ha Magyarország kilép az Unióból,akkor annak az lenne a következménye,hogy haza kellene jönnöm véglegesen ?
2015. máj. 1. 19:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#16-os vagyok, pontosan miért is lettem lepontozva? Melyik része nem tetszik nektek? Kénytelen vagyok alátámasztani akkor:


-2013-ban Magyarország 920,2 millió euróval járult hozzá a költségvetéshez. Ugyanebben az évben 5909,8 millió eurót költöttünk el uniós pénzekből.( mezőgazdaság, regionális politika stb.) Ebből az következik tehát, amit állítottam, hogy Magyarország kevesebbet fizet be mint amennyit kap.



Az Egyesült Királyság:


-2013-ban 14,509 millió eurót fizetett be a költségvetésbe. Ugyanebben az évben 6,308 millió euró uniós pénzt használt fel. Mi következik ebből? Az angolok nem járnak jól. Többet fizetnek be, mint amennyit felhasználnak. Igen tudom, kaptak visszatérítést, de még úgy is veszteségesen jönnek ki.


Ennek ellenére le lettem pontozva, gratulálok.



Forrás: [link]

2015. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen az Egyesült Királyság is csak egy példa volt, az infografikán lehet látni, hogy a legtöbb nyugati ország rosszul jár vele.
2015. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"#16-os vagyok, pontosan miért is lettem lepontozva? Melyik része nem tetszik nektek? "


Az a része, hogy hazudsz.

2015. máj. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Természetesen az Egyesült Királyság is csak egy példa volt, az infografikán lehet látni, hogy a legtöbb nyugati ország rosszul jár vele."


te amúgy hol voltál az előbb amikor megcáfoltam?

az angol multi piacot kapott, cserébe támogatásokkal a gazdaságokat fejleszti


win-win szituáció

2015. máj. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkelnél nekem, ahol a Jobbik bejelenti, hogy kiléptetnek minket az EU-ból, népszavazás nélkül? Mert abban benne lenne, hogy bent maradunk. Aki meg ki akar költözni, az miért nem most csomagol? Majd ráérnek akkor visszajönni, ha a Jobbik mégsem nyer. Egyébként pl. az angolok is fenyegetőztek kilépéssel. Mi lett volna akkor az ottani magyarokkal?
2015. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha kilépnénk az EU-ból, ami természetesen nem fog megtörténni, nem tudom honnan veszed, sose mondott ilyet a Jobbik, főleg nem az előző pár évben határozottan EU párti, .. szóval akkor elméletileg visszatoloncolnának minden magyar állampolgárt Magyarországra, úgy mint a Kosovo-iakat Kosovo-ba
2015. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
0%
Nem fogunk kilépni az EU-ból. Jobbik lesz hatalmon akkor az EU-ból rúgnak ki minket, mivel ellenkezik a jobbik felfogása az EU felfogásával. (vagy legalábbis ha nem rúgnak ki minket biztos az összes támogatást megvonják, aztán mehetünk hozzájuk két kifordított üres zsebbel)
2015. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 hidd ***** válasza:
hát az nem jó hogy többet költünk mint amit megcsinálunk mer akkor tartozunk és 90 ben is tönkre mentünk kádár felvet hiteleinek magyar országra amit az oroszok kezeltek mi mire hova megy és még nincs kifizetve plusz ha kilépnénk ott van a másik esély oroszok vagyis téesz b...ki a legértékesebb itt a föld a világon a legtermékenyebb földek 60 százaléka van itt kifizeted leszarják újra államosítják a sok hitel meg lassan megy törlesztőre és veszünk is hozzá hogy kommunálisan menjen az egész közbe kamatozik aztán megint rendszerváltás vissza a 90 es évekbe de nem a jó részébe amikor ment a jó barátok meg internet meg telo meg minden a magyarba drága minden forint sehol de annyira igen hogy még ne szünnyön meg karácsonykor hatan dobjuk össze egy tejfölös kiflire hogy legyen rajta v mi nyugdíjad ugyanúgy nincs mer rendszerváltás az áfa nő a földek az államnál amit nem adnak csak ha újra kifizeted és ez ha megjátsszák most szóval nyomnak egy kört akkor mér ne tennék meg mindig szovall EU-val járunk legjobban nyugatiasodunk stb vissza szorítjuk társaink piacát nyitunk magyar piacot magyaroknak biztos szeretnek enni(mezőgazdaság) az olaj fogyóban(ész) találj ki olyan kocsit ami nem vagy olyan fosszilis üzemanyaggal megy ami nem gáz hogy 1 litert eszik városba csúcsforgalomba és az édenbe dobnak minket és még megmarad a földed lesz nyugdíjad tudsz biztosítani jövőt gyerekeidnek a jövőgenerációnak és élvezheted az életet haver találj fől valamit én is agyalok agyalj te is . A szebb jobb jövőért.
2016. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 hidd ***** válasza:
*magyar piacot magyar munkásokkal Magyarországon (így értetem)
2016. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 hidd ***** válasza:
* ami nem gáz üzemü mer az keleti ahogy az olaj is de azt lehet még modositani gázt nem anyira hogy nyugaton legyen keleten ne nem azért de hofehér vagy keletröl meg nyomják az arabokat hogy eu tönkremenyjen azzal mi is elveszünk de azzal mégjobban de nagyon sokkal ha elöbb lépünk ki belöle mer ha együt bukunk nem létezö dolognak nem kell fizetni lázsd csödbe megy egy hr es cég ami soha nem úgy jelentet be mint ahogy papiron van nem kell kifizetnie ha elöb megcsinálja vagyis ha már elég adoságga van és mondjuk látja hogy mozgás van akkor tipli igy se lesz nyugdijad meg ugyse de igy van földed ételt adsz és ez bisztosit családon belül valamit és okositod segited észel a gyerekeidet a jövö generációt tereled arra hogy talájon föl valamit ami kihuz az egyre gyorsabb mokuskerékböl enyit tehetsz vagy ha nem akkor csöves még lehetsz.
2016. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!