Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire fontos számodra,...

Mennyire fontos számodra, hogy a kormány a te idiológiai óldaladról kerüljön ki?

Figyelt kérdés
Sok emberrel beszélek, mind azt mondják, hogy az hogy eleve bal oldali a kormány lényeges számára, mert a kormány olyan oldali legyen mint ő. Fontos sok embernek, hogy az ő világnézetével azonosúljon az aktuális kormány is, mégha hoznak jó intézkedéseket, az inflációt nulla szinten tartják úgy hogy még rezsit csökkentenek, akkor sem képesek sokan elfogadni, azt hogy nem azon ideológiai oldalon áll egy kormány mint ahogyan ők látják a világot. úgy érzik, nem képes egy politikus megérezni az adott polgár baját, csak ha azonos politikai oldalon áll. Számodra, mennyire fontos hogy a kormány a te idiológiai óldaladról kerüljön ki?
2015. ápr. 29. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Se disznóm, se ólam. Minek énekelnék róla óldalt?
2015. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az "oldaladról" rövid "o". Erre azért hívom fel a figyelmedet, mert következetesen elhibázott módon írod.


Nekem fontos, hogy ne egy szélsőbaloldali vagy szélsőliberális párt legyen kormányon, mint pl. az mszp és a többi gittegylet.


Konzervatív jobboldal kell mindenképp.

2015. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Konzervatív jobboldal a legjobb a sok rossz között, akik közül valójában egyik sem képviseli az én létszemléletemet, sem elméletben, sem gyakorlatban.
2015. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, de nincs az én oldalamnak megfelelő opció a politikai palettán.
2015. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alapvetően balos vagyok, de ameddig nem tesz baromi radikális lépéseket a kormány (EUból/NATOból való kilépés, USA megtámadása revízió reményében, melegek kémiai kasztrálása, a média arra való használata, hogy még-jobban elmélyítsék a gyűlöletet a "nemzeti érzésű magyarok" és a kisebbségek) addig többnyire nem érdekel mit csinálnak, az fontosabb, hogy hogy élek
2015. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*és a kisebbségek között


tehát lényegében nem fontos

2015. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fontos lenne, csak olyan párt meg nincs...
2015. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5:

A kommented igazán megmosolygtatja az embert.

2015. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!