Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az a feltevés, tendencia,...

Igaz az a feltevés, tendencia, hogy az emberek nagy többsége az MSZP nek azt sem hiszi el amit kérdez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Igaz az a feltevés, tendencia, hogy az emberek nagy tönnsége unja a Jobbik kivezényelt netkommandóját?


Egy nem mszp, fidesz, szdsz vagy mdf ne adj isten lmp szimpatizáns.

2010. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, kit tartasz az emberek nagy többségének. Eddig csak a megkérdezett pár ezer ember véleménye alapján végeztek közvéleménykutatást. Engem például nem kérdeztek meg...


A másik pedig az, hogy ha valaki nem hisz az MSZP-nek, vajon hisz-e a többinek? És miért hinne nekik?

2010. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: azért, mert az utóbbi néhány hónapban csak az MSZP hazudott olyat, amely őt érintette.


A közvélemény-kutatásoknak sosem lehet hinni. Mindig 1-2000 ember véleményét vetítik rá 10 millióra.

2010. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dávid ***** válasza:

A választópolgárok kiskorúak, most épp a csúnya MSZP átverte őket, de hinni akarnak Orbán adócsökkentő meséjének. szóval: IGAZ.

A Bokros Lajos-féle MDF és a Jobbik nem ígérget legalább.

2010. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igaz az a feltevés, tendencia, hogy az emberek nagy tönnsége unja a Jobbik kivezényelt netkommandóját?


Nem hiszem, mert egyre népszerűbb a Jobbik, ami ugye az adott kérdésre tekintettel " mivel én vagyok a kérdező" nem állíthatok kontrasztot az MSZP esetére!

2010. febr. 21. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
na azért ne is ijesztess olyannal h esetleg a Jobbik népszerű ... utálom én már lassan itt mindegyiket, de legalább ugyan ennyire elvetek mindenféle radikális, szélsőséges nézetet, ennek itt nincs helye
2010. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2010. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz
2010. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon remélem hogy igaz.
2010. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!