Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a Jobbiknak a haszna...

Mi lenne a Jobbiknak a haszna abba ha koalícióra lépne?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, pedig annyi embertől hallottam már.

Igaz főleg Fideszesektől, akik a Fidesz szemszögéből közelítenek. A Jobbik szempontjából semmi értelme nincs, hiszen ellenzékből ugyan annyit érhet el, és nem kell kompromisszumot kötni, és töretlen maradhat népszerű.


2010. febr. 20. 21:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze az esély még a győzelemre is adott!
2010. febr. 20. 21:43
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ellenzékből csak a száját járathatja,de nem ér el semmit.Az MDF mit ért el ellenzékből ? A Fidesz sem sokat,csak szította az ellentéteket.

A kérdés feltevés nem jó,mert a Jobbik hiába akarna koalícióra lépni bárkivel,vele nem lépne koalícióra egyetlen párt sem.Nem áshatják el magukat az egész világ előtt.

2010. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Kivel? Senkinek nem lesz a Jobbikra szüksége. Nem is értem az ilyen kérdéseket, pedig szinte minden nap van ilyen.
2010. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ellenzékből csak a száját járathatja,de nem ér el semmit.Az MDF mit ért el ellenzékből ? A Fidesz sem sokat,csak szította az ellentéteket.


Gondolkozz mielőtt süketelsz!


Az MSZP mit ért el?


Ne abból indulj ki hogy, ami az MSZP SZDSZ bandát illeti, ott egy volt a cél: lopni.


De ha egy pártnak meg van sz 50%+1 szavazat, akkor semmi szüksége a másikra. És a másik sem érvényesít semmivel többet az akaratából mint amúgy. A 2/3 hoz meg így is úgy is vagy egyeztetve megszavaznak vagy így sem úgy sem.


Nagyon logikátlan vagy!

2010. febr. 20. 21:55
 5/12 A kérdező kommentje:

Kivel? Senkinek nem lesz a Jobbikra szüksége. Nem is értem az ilyen kérdéseket, pedig szinte minden nap van ilyen.


Most ezen megint lehetne vitatkozni, de én egy tolvajjal sem járatnám le magam. Főleg annak tudatában hogy akik jönnek azok nagyot buknak!

2010. febr. 20. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Addig legyek szegény,amíg a Jobbiknak meglesz az 50+1 szavazata.
2010. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Addig legyek szegény,amíg a Jobbiknak meglesz az 50+1 szavazata.


2012 ben 55-60% a lesz!

2010. febr. 20. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaa, hogy ez már kész tény? Na ez egy vicc.
2010. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaa, hogy ez már kész tény? Na ez egy vicc.


Sajnos ez nem vicc, előre látom mert kiszámítható!

2010. febr. 20. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobbik haszna annyi lenne, hogy jobban odaférnének a húsosfazékhoz a tagjai 4 évig. Egyébként a FIDESZ-KDNP, illetve a holdudvar végig arra fog játszani, hogy kiejtessék a Jobbikot a következő választáson.
2010. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!