Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értessem meg a környezete...

Hogy értessem meg a környezetemmel, attól hogy Jobbikra szavaztam még nem gyűlölök senkit, és nem vagyok neonáci?

Figyelt kérdés
Már kezdem unni ezt a sok sztereotípiát, amit kitaláltak a Jobbikra szavazó emberekről, meg magáról a pártról, és úgy dől a tévében az undorító mocskolódó ellen propaganda, hogy már fájdalmas végig hallgatni, érdemi viták viszont soha nincsenek a Jobbik ellen, mindenhol csak személyeskednek.. Még csak azt sem támasztják alá, hogy tényleg rasszisták lennének vagy ilyesmi, szó szerint csak propaganda amit a Jobbik ellen tesznek.. Undorító

2015. ápr. 17. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Láttad te már a kuruc info komment szekcióját? Az emberek előítéletének megvan az oka...de ezt egy jobbikosnak amúgy is meg kéne értenie.
2015. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy.
2015. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

@2


Mindenhol vannak szélsőségek, nézz szét orbán facebook oldalán vagy valamelyik balos oldalon

2015. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 18:00

fura Jobbikra szavaztam, és tippem sincs mi megy a kuruc infón, mivel sosem szoktam olvasni, talán max 3 cikket ha olvastam onnan, de kiábrándultam az oldalból ennyi idő alatt

2015. ápr. 17. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
7. Akkor nézz oda és megtudod, hogy miért gondolják ezt az emberek rólad. Már leírtam. Ha még mindig nem fogod fel, akkor a te bajod.
2015. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Ugye milyen rossz az előítélet és az általánosítás?
2015. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Pont egy jobbikosnak magyarázzuk az előítéletet?
2015. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, aki vevő az általánosításra, azt nem lehet meggyőzni. Egyébként halkan jegyzem meg, a "neonácik" kiközösítése és az ellenük folytatott hecckampány ugyanazon mechanizmus alapján működik, mint bármelyik népirtás, csak nem jut el odáig.
2015. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Én már régen "szélsőjobboldali" vagyok, már a MIÉP idején is rájuk szavaztam.


Egy megoldás van: érzéketlennek kell lenni az ilyen típusú kritikával szemben. Ki kell röhögni őket, vagy helyeselni (akkor is ha tényleg nem igaz), igen, rasszista vagyok, probléma?

2015. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Ugye milyen rossz dolog ez az általánosítás?

"A cigányokról nem előítéletei, hanem "utóítéletei" vannak az embereknek az alapján amilyen a többségük"

Na ez történik veled is most, csak nem cigány vagy, hanem jobbikos.


Egyébként hívd el őket füvezni, az tuti beválik jobbikos sztereotípiák ellen.

2015. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!