Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az a baja a bal oldanak a...

Nem az a baja a bal oldanak a szobrokkal és a jelképekkel hogy nekik nincs, és akkor a jobbnak se legyen? Mi az hogy a bal nem engedélyezi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 16:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Pedig ha tudnák, akkor….


Még tovább lehetne az országot hülyíteni?


Én senkinek a vérét nem akarom.

De amit elloptak, azt vissza, és a bűn a bűnhődés által nyer megbocsájtást.

2010. febr. 20. 19:41
 22/23 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező a turul nem a jobbik találmánya a nemzet jellképe és senki nem tiltakozik ellene.

A kereszt egy vallási jellkép szintén nem a jobb oldal találmánya. Kiváncsi lennék hol hallotad hogy kereszt állitás ellen tiltakoztak.

Az árpádsáv megint csak nem jobbikos tulajdon amit azért ítélnek el manapság mert olyan kis rasszista emberkék mint te kisajátitoták.

Wass Albert a magyar irodalom kiemelkedő alakja és valószínű forog a sírjában hogy a munkásságát vagy a személyét a nemzet megosztására használod.

2010. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező....Tudod amikor azt írtad hogy neked zsidó ne mondja meg mit csinálj....Azért talán az a zsidó mégis többet tett le az asztalra mint most te a hőbörgő kérdéseddel...

És nekem meg az a kérdés fordult meg a fejemben....

Hogy jön ahhoz pár ember,hogy megmondja nekem magyar vagyok e vagy sem?Magyarországon születtem,a személyi igazolványomban magyar állampolgárság van feltüntetve.Nap mint nap teszek a magyar gazdaságért...

De én nem vagyok a drááága egyetlen jobbikosok szerint magyar,mert nem követelem vissza az elvesztett részeket,mert felbírom ép ésszel fogni,hogy ami utána jönne felérne egy gazdasági összeomlással.Amúgy meg te is csak pislognál mikor az olaszok vagy törökök beállítanának,hogy ide a részt ami egykor a miénk volt.

NA ha nekem olyanok akarják megmondani hogy magyar vagyok e akik ezt nem fogják fel,azt hiszem már csak nevetni tudok:):):)

hahaha.......

2010. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!