Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az a baja a bal oldanak a...

Nem az a baja a bal oldanak a szobrokkal és a jelképekkel hogy nekik nincs, és akkor a jobbnak se legyen? Mi az hogy a bal nem engedélyezi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 16:11
1 2 3
 11/23 X. Maté ***** válasza:
0%
És áruld már el, hogy mit támogatott a jobb oldal, egyébként ezt minden városba külön támogatják, biztos országos szinten is, de nem olyan feltűnően, ami engem nem is zavar, mert inkább költsék másra azt a pénzt...
2010. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Rengeteg remek zsidó költő, író, rendező, festő stb. ember van, de látom lassan eltérünk a kérdéstől odáig, hogy egy rasszista ember vagy, aki feltette ezt a kérdést, hogy tudjon kötekedni....


Én vagyok a rasszista? Csak mert nem akarom elfogadni azt az apróságot, hogy a saját hazámban a zsidók mondják meg hogy milyen szobrot lehet állítani, milyen jelképek az elfogadhatóak? Jó hogy ha nem tetszik akkor még nekem kell elköltöznöm, és a hozzám hasonlóknak?


Ne viccelj már?

2010. febr. 20. 16:45
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
nem kell elköltöznöd,de ne is akard ráerőltetni a náci stb.jelképeket a többi emberre.
2010. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hőbörögnek a Turul ellen, a kereszt állítás ellen, az árpádsáv ellen, Wass Albert ellen, és minden ellen ami nem hozható velük kapcsolatba! Hol a tolerancia? Miközben 500e büntetéseket rónak ki a vörös csillag ellen, és Esterházy az isten, és égnek a menórák! Hol itt az egyensúly?
2010. febr. 20. 16:51
 15/23 A kérdező kommentje:

nem kell elköltöznöd,de ne is akard ráerőltetni a náci stb.jelképeket a többi emberre.


Kik ezek a többiek, és ki állítja hogy náci jelkép!

Ők még a bocicsokiból is bombát csinálnak ha az érdekeik az diktálják! ÁRPÁD!!!! nem ugrik be a név valahonnan?

Mi köze a Turulnak bár mihez?

2010. febr. 20. 16:54
 16/23 X. Maté ***** válasza:
35%

Hát te nagyon okos vagy... Összeesküdtek a zsidók a Magyarok ellen, de főleg ellened! :D Hát persze...


Buta ember vagy!

2010. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

„Hőbörögnek a Turul ellen, a kereszt állítás ellen…”


Témánál vagyunk. Idéznék a Bibliából, mert szerintem te hiszel Istenben.


2 Mózes 20:4-5


Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, a melyek fenn az égben, vagy a melyek alant a földön, vagy a melyek a vizekben a föld alatt vannak.


Ne imádd és ne tiszteld azokat; mert én, az Úr a te Istened, féltőn-szerető Isten vagyok, a ki megbüntetem az atyák vétkét a fiakban, harmad és negyediziglen, a kik engem gyűlölnek.


Ebből le lehet vonni azt a következtetést, hogy a szobrok állítása Isten parancsolatai ellen való, amiért a következő generációknak kell bűnhődniük.

2010. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

Még két igeverset bemásolok


Ne csináljatok magatoknak bálványokat, se faragott képet, se oszlopot ne emeljetek magatoknak, se kőszobrokat ne állítsatok fel a ti földeteken, hogy meghajoljatok előtte, mert én vagyok az Úr, a ti Istenetek. (3 Mózes:1)


Megszégyenülnek mind a faragott képek szolgái, a kik bálványokkkal dicsekednek; meghajolnak előtte mind az istenek. (Zsoltárok 97:7)

2010. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

De ezek a tanok a balíbekre nem vonatkoznak?


De tudod annak a bulinak lassan vége a kis hazánkban hogy" tartsad oda az orcád másik felét, vagy dobd vissza kenyérrel". Elég volt!

2010. febr. 20. 18:55
 20/23 anonim ***** válasza:

„De ezek a tanok a balíbekre nem vonatkoznak”


Ez legyen az ő problémájuk.


„Elég volt”


Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek. Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek. Miért nézed pedig a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van, a gerendát pedig, a mely a te szemedben van, nem veszed észre? (Máté 7:1-3)


A félreértések elkerülése végett, nem hiszek Istenben, csak azért idézek a Bibliából, mert azt vettem észre, hogy a magukat nemzeti érzelműnek nevezők hisznek benne, ellenben nem tudják mi áll a Bibliában. Pedig ha tudnák, akkor….

2010. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!