Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fideszesek...

Szerintetek a Fideszesek tudják, hogy miért szavaznak a Fideszre, vagy csak utálják az Mszp-t?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az utóbbi. Az embereken csak a zsigeri utálatot, és a csodavárást látom. Meglesz még ennek a böjtje.
2010. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért,mert vannak olyan hülyék,hogy meghallgatják Orbán Viktor demagóg dumáját.És vannak olyan hülyék,hogy el is higgyék.
2010. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Mert Viktor azt mondta.Amúgy a falvakban osztanak egy kis ezt-azt,és máris minden oké.
2010. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

én nem vagyok fideszes

de aki az mszp re szavaz az végkép nem normális

aki a fideszre azt inkább meg lehet írteni...

2010. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Inkább rajongók ők,mert a szavazók gondolkodnak is.
2010. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

"Azért,mert vannak olyan hülyék,hogy meghallgatják Orbán Viktor demagóg dumáját.És vannak olyan hülyék,hogy el is higgyék."


nem kötekedésből de

meg tudod magyarázni saját szavaiddal mi az hogy demagóg?

rájövök ám ha csak bemásolod :D


ja és nem vagyok fideszes még mindig

ugyan olyan sz@r mint az mszp

együtt szavazzák meg a titoktörvény szigorítását ugyan már.... -.-

2010. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

"Inkább rajongók ők,mert a szavazók gondolkodnak is."


Pörzse Sándor ugye? én is láttam a beszédjét nagyon jó volt :)

2010. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

Normális emberek szavaznak az MSP-re is.Egyetlen emberre sem mondanám,hogy nem normális,mert más pártra szavaz,mint én.Aki OV minden dumáját elhiszi,vagy éppen vallásos,és a papjaik szerint rá kell szavazni,az nem gon dolkodik el a propagandáján.Ahogy a Jobbikosok is mindent elhisznek Vonának,és megváltónak képzelik őt.

Nem kell elítélni azt.aki másképpen gondolkodik.Ezért van demokrácia.

2010. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Annyira tisztán látszik, hogy Orbánnak megszólalt a telefonja. Be lett fenyítve, és a nagytőke ellen tehetetlen. Ha ő lesz góré, szopunk mint a torkosborz!

Ha az MSZP lenne, arra meg nem is tudok mit mondani, mert annyira a nagytőke rabjai. Gyakorlatilag a hét elején dőlt el hogy mekkora pórázra engedik a magyart, és hogy mennyire akarják meghúzgálni. Orbán meg mint a pincsi, nyalja a szopikázza, rágja a nagytőke tyúkszemét.

Megmacskásodott a lába amikor rászoltak!

2010. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

16:16

Nálam Orbán azért demagóg,mert úgy próbálja visszaszerezni az elveszített,kiábrándult szavazóit,-akik valószínűleg a Jobbikra fognak voksolni-hogy megpróbálja minél rosszabb színben feltüntetni a Jobbikot,és minden eszközt bevet, hogy lejárassa.

Mondhatnád,hogy ez a politika,de Orbán mindezt már rohadt gusztustalan módon csinálja. Meg a Kövér is.

Azért már ne a Jobbik legyen a hibás,hogy Orbán nem bírja megtartani a szavazóit...inkább nézne magába.

2010. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!