Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » , , Tapolca a jövő Magyarorszá...

, , Tapolca a jövő Magyarországa felé vezet"?

Figyelt kérdés
A jobbikosok szerint. Igaz ez?
2015. ápr. 14. 13:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Tudom mi folyik otthon, szüleimmel napi kapcsolatban vagyok, illetve pár barátom is otthon él még. Befektetès szempontjából nem mindegy milyen a légkör. Nem viszem a pénzem olyan helyre, ahol a Jobbik kormányra kerülése esetén nemzetközi elszigeteltséggel kell szembenézni. Piaci alapon műkődő ország híve vagyok, nem valamiféle illiberális, meg fél diktatórikus, nemzeti mázzal leöntött egyvelegé.(ezek miatt is vagyok már jó pár éve külföldön.)
2015. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha a nyilatkozó vágyait vizsgáljuk, nyilván. De előbb meg kéne vizsgálni az úriember valóságlátását. Az vajon hová vezet?
2015. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Féldiktatúrikus? mit szívtál?
2015. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

"Külföldön élek, tervezek hazamenni, ottjon befektetni, de Jobbik kormányzád esetén ez kizárt."


Őszintén szólva nem nagyon hiányzol ide.

2015. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na és Veszprém(város)? :D
2015. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

ma 15:53

azt ugye tudod, hogy ha nem a Jobbik nyer, akkor a Fidesz fog.. :D és ezek szerint miattuk mentél ki XD önmagadnak mondasz ellent :D

vagy most akkor az a lényege annak amit irkálsz, hogy akármi lesz itt te már nem jössz vissza? :D

amúgy nem tudom milyen féldiktatórikus dologról beszélsz, meg milyen elszigetelődésről :D szerintem te nagyon távol állsz a valóságtól :D

2015. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem a Fidesz miatt jöttem ki, már 2009. közepe óta itt élek.
2015. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"valamiféle illiberális, meg fél diktatórikus, nemzeti mázzal leöntött egyvelegé.(ezek miatt is vagyok már jó pár éve külföldön.)"

és 2009-ben mentél ki, szóval nem a Fidesz miatt :I

szóval akkor az illiberális mszp-től menekültél, azért vagy már jó pár éve külföldön? vagy a fidezs miatt? vagy a jobbik miatt? össze vissza beszélsz ember.. -.- szerintem azt sem tudod mi van Mo-n csak kamuzol

2015. ápr. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!